megamoto_megaparts_leden
Přední tlumič

Odpovědí (2)
 • 0

  2.1.2021 od Kemal

  Predpokladam ze se ti protaci... Budes potrebovat pripravek, kterym si zvrchu podrzis vnitrek tlumice, urcite nekde na netu najdes jak ma vypadat. Anebo zapojis fantazii, nekdy staci podrzet vnitrek lehce, takze kdyz nabrousis nasadu od kostete do prijatelnyho uhlu, aby do toho konusu na konci vnitrku tlumice pekne zapadla, mohlo by se ti to podarit...

  Doplněno:

  Děkuji Kemal

  2.1.2021 od Josix

  Doplnit odpověď

 • 0

  3.1.2021 od Chenzee

  Ahoj, jak již psal Kema, to platí. Doplním tedy jen fotku, jak jsem to řešil já - šroub, nabrousil jsem mu předek a povoloval. Šroub má být lepený a utažený 30Nm takže to může jít celkem v pohodě jako mě, nebo to může jít blbě, jako mě, když jsem jednu vidli rozebíral podruhé Originál nástroj je 4hran do kónusu. Někdo používá starej pilník navařenej na tyčce. Někdo musí použít na povolení rázovej utahovák (zde tedy povolovák). Takže improvizace co dům a nápad dá.
  Jinak si stáhni manuál, tam najdeš vše potřebné vč. množství oleje. Já dával Motul Fork oil Factory line Medium 10W, stačil 1l neboť jak píše manuál na straně 6-50, do jedné vidle přijde 0,464 L. Začátek vidlí je 6-43.  Zajišťuješ proti protáčení toto:

  Doplněno:

  Děkuji za radu. Mám hotovo, pomohl tříhranný pilník.

  3.1.2021 od Josix

  Omlouvám se, omylem jsem vložil fotky vícekrát a nejde mi editovat příspěvek, abych je odmazal.

  3.1.2021 od Chenzee

  Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist