bmw_r1300gs_cartec




Zachovat výfukovou přívěru nebo ne?

  • 1

    27.10.2015 od Sukyz

    Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti se zachováním výfukové přívěry a za ní navaření ladáku. Zajímá mě jestli se zachová tah ve spodních otáčkách. Chtěl bych dát ladák ale zároveň nechci přijít o ''spodek'' výkonu. Rozhoduju se, jestli přívěru zachovat nebo to neřešit a prdnout tam ladák a vyrušit FI. Díky za rady ;)

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 2

    31.10.2015 od Lyer

    když měníš jen koncovku tak zachovat - takový rozdíl ve výkonu není.

    Doplnit odpověď

  • 1

    27.10.2015 od sancho66

    podle mne o kousek spodku prijdes, ale hlavu bych si s tim nedelal.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.10.2015 od Sukyz

    No ja prave se nemuzu docíst jestli je to az tak znát nebo jestli je to zanedbatelny

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.1.2016 od koho

    Být Tebou dám si práci se sehnáním laďáku který má ve svodu přivěru už integrovanou.Na K5/6 je určitě dělala Yoshimura a dokonce se na na pár motorek montovaly seriově v nějaké edici.....Kdysis se mi jí podařilo sehna a uvažuju o tom že ji prodám a mašinu uvedu do původního stavu Klidně mi napiš na profil a pokecáme...

    Doplnit odpověď

  • 0

    15.4.2016 od Sonicek

    Vliv přívěry je naprosto zanedbatelnej, pocitově nic nepoznáš. Je tam menší propad Nm. okolo 4tis. Nejlíp uděláš, když sezeneš mezisvod a koncovku od Yoshimury, ale je jich poměrně málo k sehnání a nebo když nějaká je, tak si pěkně připlatíš, tehdy kdy jsem to hledal já, tak tomu tak bylo. Levněji tě snad vyjde, koncovka+otevřenej filtr a doladění na brzdě přes origo ŘJ. Tam Ti vyladí ten spodek a ještě Ti to nabuší v celém spektru otáček. Touto cestou bych šel já (vlastní zkušenost)

    Doplnit odpověď

  • 0

    26.8.2016 od Hejlot

    Já mám přívěru zapojenou a za ní laďák Yoshimura a funguje mi to ok...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist