bmw_r1300gs_cartec




Suzuki Burgman AN 650 Elektrika problém

  • 0

    24.9.2020 od muerman

    Zdravím všechny,prosím o radu,přišel jsem ráno k burakovi a chtěl odjet a rozsvítila se mi pouze kontrolka oleje,přístrojová deska nic, klakson nejde,zrcátka nejdou ,vše je mrtvý,baterka je nová...kontakty všechny ok,nikde nic upadlého,dá někdo radu kde hledat???týden zpět se mi zdálo za jízdy že poblikávají kontrolky a světlo,pak to přestalo a jezdil jsem dal bez problémů.diky za rady???

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    24.9.2020 od CRF1000

    nejjednodušší je jít po kabelech, začal bych čidlem-kontaktem bočního stojanu

    Doplněno:

    Máš pravdu, ale pokud se nerozsvítí přístrojovka, tak bude problém úplně jinde...

    24.9.2020 od X-tra-X

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.9.2020 od yozo444

    To ze baterka je nova neznamená ze je aj 100%. Minule som si kupil exide a po mesiaci mal 6v

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.9.2020 od zdenysrx6

    kup měřakv, v Obi ho mají za 100 kč a změř napětí na baterce všechno pod 12V je špatně

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.9.2020 od Ctibor

    zdar,jedna možnost je,pod baterkou a pod jejim plastem je jeden tlustší drát v bílé svorkovnici,no a někdy se ta svorkovnice vypálí.
    Ciba - 603706093

    Doplněno:

    Trefa ???,tak problém vyřešen ???,byl to ten - kabel , přesně ten slabý od klemy ve svorkovnici spečený!!!díky za rady , všem ???

    27.9.2020 od muerman

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist