bmw_r1300gs_cartec




Spotřeba paliva

  • 0

    9.6.2020 od ErwinMasaryk

    Zdravím Vás pánové a dámy,

    Mám jeden choulostivý problém. Mám Yamahu MT - 07 a ikdyž jedu v klidu a na pohodu, tak mám spotřebu 17,1 litru. Tenhle týden jsem zjistil, že mám málo nafouknuté obě pneumatiky. Každá má o třičtvrtě atmosféry méně, než by měla mít.

    Myslíte si, že to je měkkými pneumatikami? Může to být ještě něčím jiným? Něco s motorem? Motorka má najeto pouze 20 000 km a jezdí dobře.

    Děkuji moc za jakékoli dobré rady a tipy :)

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    9.6.2020 od rousini

    Těch 17l ti ukazuje palubák nebo je to podle dotankování???
    Za mě nějaká blbost. To bys musel jet furt na dvojku do kopce...

    Doplněno:

    Já se omlouvám. Jsem vůl :). Měl jsem tam na tachometru 17,1 km na 1 litr benzínu. Když jsem obrátil hodnoty, tak mám spotřebu 5,8/100 km. Už by to mělo být v pohodě :)

    9.6.2020 od ErwinMasaryk

    Já se omlouvám. Jsem vůl :). Měl jsem tam na tachometru 17,1 km na 1 litr benzínu. Když jsem obrátil hodnoty, tak mám spotřebu 5,8/100 km. Už by to mělo být v pohodě :)

    9.6.2020 od ErwinMasaryk

    Já se omlouvám. Jsem vůl :). Měl jsem tam na tachometru 17,1 km na 1 litr benzínu. Když jsem obrátil hodnoty, tak mám spotřebu 5,8/100 km. Už by to mělo být v pohodě :)

    9.6.2020 od ErwinMasaryk

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.6.2020 od parezi

    Po přečtení dotazu jsem přemýšlel, na kolik litrů má MT-07 nádrž....Dojezd by byl asi "od pumpy k pumpě", ale nesměly by být od sebe více jak 80km...

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.6.2020 od Julip2

    Mno, pokud se jmemuješ Rossi a jedeš ji 'na pohodu' tak vlastnost.
    Ale jinak typuju na problém v počítání spotřeby. Tenhle extrem by se musel projevit i jinde než jenom při placení pumpy. Aby ti náhodou nezačala hořet mezi nohama. ten benál musí někde mizet.

    Doplněno:

    PS: Nebudu hledat manuál, ale predpokládám že hustíš na 2. 3/4 atm podhuštění, a prijit na to až při kontrole spotřeby, kua chlape,to seš fak tvrďák tebe nerozhodí fakt vůbec nic.

    12.6.2020 od Julip2

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist