bmw_r1300gs_cartec




jake moto v 16

  • 0

    9.5.2020 od Stirlin

    Dobrý den,chtěl bych se zepta,chci si koupit motorku s papíry v 16 ale nevím jakou.Mám už pá tipů ale nejsem si jistý.Můj rozpočet je do 25tis.Napadla mě honda nsr 125 ale bojím se toho, že mě budou bolet záda po delší jízdě.Ještě jsem koukal na suzuki gn 125 ale nevím jestli chci uplně "čopra".Kdyby někdo věděl o nějaké 125 do 25tis.nebo měl zkušenosti s nsrkem byl bych moc rád kdyby mi poradil.Přeji hezký den.

    Doplněno:

    Ješte jsem našel hondu cg125.Nemá někdo zkušenosti?když ano a napíše budu rád.diky

    9.5.2020 od Stirlin

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • 1

    10.5.2020 od docent

    NSR 125 jsem měl. Výborná pro začátky.
    Měl by sis časem ujasnit, jaký typ motorky chceš (sportovní, enduro, cesťák, apod.) a jaký typ ježdění preferuješ. To zatím pochopitelně nemůžeš vědět, protože chutě se časem a zkušenostmi mění.

    Takže pro začátek si zkrátka pořiď, co se ti líbí. Na NSR 125 se dá taky cestovat. Projel jsem s ní např. Alpy za jeden týden - 4.500 km a šlo to.

    Doplněno:

    Díky moc za informace.Uvažuji oní čím dál více,koukal jsem že ani díly nejsou moc drahé.Jediné co mě odrazuje je spotřeba.Jednak benzín ale také olej do něj.

    10.5.2020 od Stirlin

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist