bmw_r1300gs_cartec




Boční držáky brašen

  • 1

    1.5.2020 od Panda1606

    Ahoj
    Prosím o radu s bočními držáky brašen na FZS 600 Fazer rok 1999. Nenašel jsem nikde na netu nic, co by se dalo koupit. Je to už asi starší kus a držáky se na něj už asi nevyrábí. Našel jsem jen držáky na mladší model nebo na FZS 1000.
    Proto mi nezbyde nic jiného než si držáky vyrobit.
    Prosím tedy ty, kteří mají to štěstí a držáky na motorce mají, jestli by mi nevyfotili způsob uchycení a tvar, abych je mohl vyrobit tak, aby to bylo funkční a bezpečné.
    Předem děkuji
    Jakub

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    2.5.2020 od crestik

    používám textilní brašny na fejzra, bez držáků, protože se mi to nelíbí. Zapojil jsem fantazii a vymyslel si podle mě skvělé uchycení, které je pevné jak skála. V prvé řadě si před cestou polepím zadní kapotáž širokou páskou, aby se neodřela. Používám dva krátké popruhy s plastovýma karabinama, co byly k brašně jako přes rameno, a jeden dlouhý popruh (kurt), co má ten zasekávací konec se zoubkama. Jedním plastovým popruhem stáhnu madla brašen přes sedlo k sobě, druhým plastovým popruhem obejdu blinkry, nebo něco vzadu a na brašnách je chytnu za oka. A tím nejdelším popruhem to obejdu od jedné stupačky spolujezdce, přes oka brašny, nad SPZ, zase oka druhé brašny, na druhé spolujezdcově stupačce se otočím a jdu zpátky na začátek, kde to zatáhnu. Drží to lépe s plnýma brašnama.

    Doplněno:

    Díky za odpověď. Vyzkouším to.

    4.5.2020 od Panda1606

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.5.2020 od cebro75

    ahoj, možná ten držák mám používám ho na přidělaní kufru prodám 1500kč

    Doplněno:

    Díky poslal jsem SZ

    4.5.2020 od Panda1606

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.5.2020 od Datlík

    Ahoj, nikdy jsem je nepotřeboval, měl jsem a mám sporotvní brašny a bez problému. Ani laďák nevadil.

    Doplněno:

    Koukni na můj profil, mám tam v deníku fotku s brašnama. (FZS v plné polní)

    5.5.2020 od Datlík

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.5.2020 od Grupin


    Měl jsem pouze naohýbanou trubičku. Používal jsem textilní brašny a spíš jsem to používal jako jistotu...

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.5.2020 od Jirka4137

    Grupin : Šikovné. Taky něco podobného vyrobím. Mám textilní brašny a je super že nemusím přemýšlet co můžu vzít na cesty a co nechat doma. Zatím jezdím bez držáku. Doby kdy mě na sraz stačil ručník a spacák mám už za sebou .
    Textilní brašny jsem volil po té co jeden dobrodruh zavadil plastovým kufrem o skálu a málem skončil dole pod ní.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist