bmw_r1300gs_cartec




Kouř z výfuku

  • -1

    2.4.2020 od Martinb44

    Zdravím. U Stromka jde viditelný bílý kouř jen z levého výfuku. Nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky za odpovědí.

    Doplněno:

    Jo, našel jsem tu stejný téma taky u Stroma. Dnes jsem si udělal vyjížďku na 50 km a když jsem přijel, tak v pohodě bez dýmu. Díky.

    4.4.2020 od Martinb44

    Za studena víc. I je to poznat při teplém motoru.

    2.4.2020 od Martinb44

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (8)
  • 3

    2.4.2020 od yozo444

    Podla mňa zbytočne stresuješ.Je to len vodná para z výfuku.Vyskúšaj dat na centrálny stojan večer a ráno by malo rovnako dymiť z obidvoch koncoviek.a to ze dymí aj za tepla sa my moc veriť nechce ,daj sem video.

    Doplněno:

    přesně.. kdysi ráno po nočním mrazíku krásně bíle dýmila levá koncovka, pravá až později.. nevím proč, asi delší vedení, nebo kratší, teď nevím.. je to jenom kondenzát vodní páry, jak píše kolega..

    3.4.2020 od hofi01

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.4.2020 od jo

    Víc to rozepiš!! Kdy? jestli na studeném motoru. Nebo na teplém atd.

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.4.2020 od honza.vojak

    Bílej čoud většinou indikuje odpařovanou vodu. Nemohlo ti do jednoho laufu něco natýct, nemyl jsi mašinu? V horším případě chladící kapalina - co její hladina, ok?

    Doplnit odpověď

  • 0

    3.4.2020 od NXram

    Měl sem litra taky a jak říká yozo, základ je dát na centrál, dělám to se všema motorkama který ho mají. Jestli je to za studena, nic se neděje, horší by to bylo i u ohřátého motoru ......
    Zeptej se někoho kdo má boxera jak to dopadne když ho nedá na centrál a pak nastartuje, já se u GL1200 nestačil divit

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.4.2020 od PIGO

    Naprosto normální stav!! Nedělej si s tím starosti...je to u všech DL1000.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.4.2020 od Vennom

    Studený = normál, jeden je trochu delší a když je to studený, logicky jeden víc kouří, jak se to ohřeje tak to vidět neni. Pokud ti to kouří i za tepla teprv pak bych koumal. mam identicky a mají to všecy

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.4.2020 od LiborGSXR

    opotřebený pístní kroužek, řídký olej...

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.9.2020 od Bigmen_cz

    Mě také dnes vylekal bílý kouř z výfuku. Ale bylo vidět, že se jedná o páru. Na můj vkus jí bylo docela dost. Ale moje motorka stála na centrálu. Nebo že by přeci jen ten pístní kroužek?

    Doplněno:

    Vypozoroval jsem, že se přední válec ohřívá rychleji, než zadní. Proto to rozdílné dýmení z výfuků. Ale i u Varadera se rychleji ohřívá přední válec, proto to beru jako vlastnost a ne jako závadu.

    22.3.2021 od Bigmen_cz

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist