bmw_r1300gs_cartec




Upravovat nebo neupravovat nerez výfuk

  • 0

    24.2.2020 od Raptile

    Zdravíčko pánové, pokud někdo rozumí trochu výfuku mam dilema s výfukem. Jak každý ví tak original je plechový a ty reznou jako prase. Jak jsem kupoval moto tak tam někdo narval nejspíše podomácku udělaný nerez/titan (nepoznám to) výfuk, který uvnitř nemá ani jednu přepážku ani vatu je tam jen děrovaná trubka s 30 dírama nejspíše 6 průměr. Ta trubka je dlouhá 13 cm a celková délka toho konce výfuku je 20cm. Řeším zda rozřezat vyfuk a dat tam aspoň vatu na výfuy nebo to nechat tak nebo udělat přepážku. Motor mam po komplet GO. Jde mi o největší trvanlivost motory na zvuku mi nezáleží.... pokud to ovšem nebude vysavač . Co by jste doporučili? Při renovaci karburátoru jsem použil o trochu větší trysky pro jistotu. Zatím jsem to měl nastartované na volnoběh několikrát ale bez vzduchového filtru..... barva svíce je krasně cihlová.Original vyfuk tam fakt nechcí když mám tento

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    24.2.2020 od KBrabnik

    Co to je za stroj?

    Doplněno:

    Jo už to vidím. Tak tu neznám, sorty ale byl bych raději opatrnější s těmi tryskami než s laufem

    24.2.2020 od KBrabnik

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.2.2020 od Skrunch

    Výfuky se obecně "ladí" na výkon v závislosti na směsi ve válci. Pokud tam dal někdo pouze trubku, obvykle se stane, že se Ti zvedne spotřeba (stejně tak i s těma většíma tryskama). Otevřený výfuk se používá na motor s vysokým výkonem, kde potřebuješ výplach spálené směsi. Tam se pouze od toho odvozuje průměr svodů a jejich délka. To Ty a i nikdo jiný tady, ruku na srdce, rozhodně neví . Ta vata o které mluvíš společně s perforovanou trubkou uvnitř funguje jako tlumič - absorpční tlumič. Pokud Ti nevadí kravál, vzhled a výrobek jako takový - neřeš to

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.2.2020 od tomrich1

    Za mě vyhodit a dát origo.s takovým bastlem je spotřeba nahore ale to není u motorek rozhodující,důležitější je že to nikdy nepojede jak má.s origo to pojede líp ve všech pásmech otáček.pokud chceš ladák tak ladák vyrabeny na tvojí moto,patřičně natryskovat,případně pal.mapa a sportovní filtr.jinak to vůbec nemá smysl.mozna to má podle tebe dobrej zvuk ale to je tak asi všechno.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.2.2020 od Lumen

    Urcite spis sezen origo ..nevypada tak strasne(preci jen je vetsina pod plastem) a tomu jednovalci to prospeje..

    Doplněno:

    Ja tam zadnou vatu nemam :)

    27.2.2020 od Lumen

    Original výfuk tu mam taky. Je zrezly, ale opravit se určitě da. Rozřezal sem konec výfuku abych zjistil jak je natom uvnitř a nikde žádná vata. Jestli to chápu tak nějaká by tam někde měla byt ne?
    Koukám že názory jsou různé zatím jsem se nerozhodl pro který. Počkám jestli někdo nepřijde ještě z něčím :D

    25.2.2020 od Raptile

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist