globalmoto_duben_nolan




Výměna brzdových hadic za pancéřové

Odpovědí (2)
  • 0

    19.10.2018 od Carlo888

    gumový stářím pruží,je fuk na který motorce,pancéřový jsou dražší,ale vyplatí se,na páčce je to samozřejmě znát

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.10.2018 od Kouř

    Jestli budeš jezdit jen ,,okolo komína",tak je to jedno. Při delší jízdě a intenzivnějším používání brzd to je ale velký rozdíl. Při častém brzdění se od brzd ohřeje brzdová kapalina a gumové hadičky změknou
    a začnou se víc roztahovat a brzdy začnou vadnout,brzdová páka půjde zmáčknout skoro až k řidítkům. Mám taky Sportstera a před pár lety jsem jel přes Alpy do Itálie a když jsme sjížděli z těch kopců dolů tak to bylo peklo. Tam jedeš z kopce plnýho prudkých zatáček třeba tři kilometry v kuse,motorem moc brzdit nešlo a brzdy tam dostávaly opravdu zabrat. Střídal jsem přední a zadní, aby vždy trochu vychladly, ale nebylo to moc platné. Chvílema jsem se jen modlil, protože ta motorka skoro nebrzdila a myslím, že ty origo gumový hadičky na tom měly zásadní podíl. Proto jsem je po návratu domů hned vyměnil za pancéřový Googridge a od té doby s brzdama nemám žádné problémy.

    Doplněno:

    Díky moc!

    22.10.2018 od chatra

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist