volnoběh sytič pomalé padaní otáček po synchronizaci

 • 0

  22.9.2018 od leff

  zdar chlapy mam takovej problém menil sem membrány pomohlo to od problému který byl.Nové membrány snížily drobet výkon ale motor chodil pravidelně startoval jak měl a výkon se během 4tisíc začal zvedat jak membrány změkly, po dalších asi 4tisících tak začalo nejdřív trosku střílet z výfuku při brždění motorem k tomu se přidalo drnčení výfuku (teda doufam že výfuk , vetšinou zlý motorový zvuky jdou od nádrže) pak po tak 500km sem to na dva tydny odstavil pak chtel vyrazit motorka chytla ale už horko těžko ale chytla tak sem jí akorát ohřál a pak to radši zabalil.Druhej den sem si řek to ještě zkusim a při nastartoání na sytič byli otáčky nižší než obvykle a po zahřátí a vypnutí sytiče motor chcípnul a v otáčkách na sytič i bez sytice běžel pak mi táta udělal podtlaky (synchronizaci) který/á by měli volnoběh srovnat a trošku ho zvýšil i tim kolečkem ale to celý mělo za výsledek to že to nemá spodek a otáčky po přidání pomalu padaj a sytič to začne brutálně vytáčet do plnejch bude to nejaká prkotina doufám ale dyby někdo měl nakej typ než to dam do servisu dík Lukáš xv 535

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
 • 0

  22.9.2018 od Dřík

  Mate dobre nasazeny jehly? Tesni Ti víčka membrán? Nemáš lemy membrán nějak skripnuty? Sedí membrány poradně ne soupatkach? Není zkripla pružina/s soupatka. Zkratka je vyndejte a vše poradně proverte.
  Na kolik mate vymotany piloty/šrouby volnobezne směsi?

  Doplněno:

  díky zkusim to zkontrolovat ale od nasazení mebrán to jezdilo a chod byl pravidelnej tak sem to vtom nehledal

  30.9.2018 od leff

  Doplnit odpověď

 • 0

  24.9.2018 od milor

  Ten volnoběh máš zvednutý moc, proto to jde pomalu z otáček a na sytič to moc točí. to synchro táta dělal čím? Budíkama?

  Doplněno:

  hadičkama to dělal ale u jeho 535 to zabralo u mojí ne

  30.9.2018 od leff

  Doplnit odpověď

 • 0

  24.9.2018 od Kohlstein

  Jezdíš na benzín nebo to kazíš na natural?

  Doplněno:

  jezdim na to co je u pump načural 95 na zimu 100 jelikož nemá biosračku

  30.9.2018 od leff

  Doplnit odpověď

 • 0

  9.10.2018 od Row

  A co priruby u karbu, v jakem jsou stavu? Nekdy bejvaj zpuchrely a praskly a pak si to prisava falesnej vzduch.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist