globalmoto_duben_nolan




ABS nefunkční - Svítí

  • 0

    21.8.2018 od Maramaja

    Zdravím všechny,
    mám probém s ABS na Honda XL1000V Varadero rok 2008. Začala se mi vypalovat 10A pojistka na řídící jednotku abs. Další dvě pojistky 30Am, kterou jsou na ABS moduly jsou v pořádku. Někdy když jsem dojel a nechal motorku stát na sluničku, tak po dalším nastartování se vypálila pojistka a zůstalo svítit ABS. Vyměnil jsem jednotku abs a vše fungovalo cca 3 měsice a nyní problém řeším znova. Teď po nastartování se rozsvítí ABS a po rozjetí už nezhasne. Našel jsem, že se dá vyblikat chyba z ABS. Tak jsem vyblikal chybu a bylo tam 11 bliknutí. Nikde nemůžu najít seznam kódu chyb ABS????? Poradí někdo. Jinak předem píšu, že čidla abs jsem zkontroloval přes osciloskop a jsou OK.
    1 - Nemá někdo elektroschema na ABS Varadero 1000 a nebo na VFR800A - jsou to totožné ABS systemy ?
    2 - Nemá někdo seznam chybových kódu ABS ?

    Díky

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 1

    21.8.2018 od borishonda

    PROBLEM CODE 11: ABS CONTROL UNIT (REAR RELAY CIRCUIT)

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.8.2018 od juryna007

    Ahoj, co vedení kabelů jako takových.? Nejde odřený, mačknutý,?

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.8.2018 od okajos

    ..není na tu pojistku co se pálí připojeno ještě něco jiného/potom jestli tomu tak je rozpojit to na více pojistek prostě jen na zkoušku no a u kterého okruhu to vyletí pak hledat...?Čidla ABS nebo vedení k nim které by snad nějak šly do zkratu -tak to by se to akorát mělo projevit jen rozsvícením kontrolky a ne pálením pojistky...setkal jsem se jednou s problémem když byla vadná baterie moc to nabíjelo tak se odpália řídíci jednotka ABS -takže náhodou -dobíjení a baterie je OK?

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist