globalmoto_duben_nolan




Kit 72 cm-výkon ?

  • 0

    28.6.2018 od bodlak44

    Na kolik kW/hp navýším výkon motoru kitem 72 cm ?

    Doplněno:

    Tuto změnu tedy montáž kitu 72 jsem provedl před vznesením mého dotazu. Potřeboval jsem vědět hodnotu výkonu, ale tu mi konkrétně nikdo neposkytl.
    Při mé váze 105kg nyní jezdím všechny kopce svižně na čtyřku. Tak že zvýšení výkonu vidím zhruba o 35 procent. do kopce to prostě nevadne . Takové řeči že vše čínské stojí za h,,,,o nesdílím. My jsme měli vynikající motorky ve své době ale nechali jsme si to vzít.Čína má peníze skoupila nové technologie a zlepšuje se viz pneu a další. Měl jsem všechny naše motorky a dal jsem tomu celý život tak vím o čem mluvím. Jawa 500vOhc je kult prodává se za ranec ale je to jen fikce. Tak a te´d se do mně můžete pustit.

    1.7.2018 od bodlak44

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    28.6.2018 od CRF1000

    na to se zeptej v motoscootu, já bych se té Betky okamžitě zbavil, kit jsou vyhozené peníze
    Betku jsem měl a až na ten motor který je kopií Hondy Monkey je vše ostatní mrdka, chrom který rezne, šroubky která po utažení praskají, plasty které odpadávají

    nevím jaký máš řidičák ale pokud trváš na asijské motorce podobné kategorie jen silnější tak doporučuji yuki smile 100 nebo případně yuki snake 125...ta stovka to je takový malý mezek když seženeš v dobrém stavu na popojíždní stačí

    Doplněno:

    řekl bych že z,měnu výkonu vůbec nepostřehneš, na 1-2-3 to bude mít zanedbatelně větší krotuták a pokud tam dáš to o nějaký zub větší hnací kolečko které se ke kitu dávalo tak na 4 nevyjedeš žádný táhlejší kopec...pojede to jako předtím jen trochu rychleji...ale vzhledem k tomu že betka nebrzdí stejně se budeš bát jet víc jak 55

    28.6.2018 od CRF1000

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.6.2018 od DjMicho

    Když bude vše OK tak 0,8kW navíc, je to poznat, ale žádnej zázrak nečekej

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.6.2018 od dědekfranta

    Pro ilustraci graf.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist