bmw_r1300gs_cartec




Klepání v motoru Suzuki Burgman AN 400

  • 0

    9.8.2015 od PH273048

    Zdravím, potřebuju poradit, začalo mi klepat v motoru Suzuki Burgman AN 400 může se jednat o tzv. diesel efekt jak je popisovaný u Burgmanů 650 ( je to stejný zvuk jako na odkazu ) nebo jde o něco jiného. Dá se s tím jezdit nebo je nutná oprava? Budu rád za jakýkoliv tip nebo radu, ale prosím jen od těch kteří ví o čem mluvím.Díky Petr

    Doplněno:

    Tak jsem vše vyzkoušel,zaplatil za diagnostiku závady + výměnu oleje 2500 Kč,tluče to furt stejně ,prý asi klika.

    Více na: http://www.motorkar...=poradna&oid=328
    Copyright © Motorkari.cz

    5.9.2015 od PH273048

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    10.8.2015 od Slávek-TDM

    No ale 650ka ma uplne jinej variator nez 400ka, kde nejsou komponteny rucniho razeni. Takze problem v tom ustrizenym sroubu ve variatoru asi mit nebudes.
    Nejjednodussi co muzes udelat je, ze sundas kryt variatoru a podivas se, jestli ty zvuky jdou odtamtud nebo z motoru. Je frekvence klepani stejna s motorem? Kolik zere oleje? Muj tip (ale je to strelba od boku) je pridrenej pist nebo ulozeni kliky. Chtelo by to poslechnout. Nahraj to na mobil a dej sem odkaz na video.

    Doplněno:

    Tak jsem vše vyzkoušel,zaplatil za diagnostiku závady + výměnu oleje 2500 Kč,tluče to furt stejně ,prý asi klika.

    5.9.2015 od PH273048

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.11.2021 od Latja

    já to měl to samé. Klepání v motoru,a mechanik mi řekl, že je přidřený. Tak jsem motor vyndal,sundal hlavu a válec, a píst byl přidřený z důvodu nízké hladiny oleje. Válec byl naštěstí v pohodě,tak jsem koupil píst s kroužkama a čepem. Ted jsem ho smontoval,ale bohužel nevim utahovací moment hlavy válce. Vyměnil sem i rozvodový řetěz.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist