globalmoto_duben_nolan




Tlakuje olej Kawasaki VN 800

  • 0

    27.6.2017 od Babrak77

    Zdar vsetci. Mam jeden dotaz. Strasne tlakuje olej. Ked sme ho sli vypustit tak nas ostriekalo celych velkym tlakom. Dnes som sa bol previezt par km . Vsetko slo pekne, doma som pred garazou zastavil ze ju este popozeram nastartovanu a zrazu nieco akokeby puklo a tri sekundy fucal vzduch akokeby sa uvolnil ten tlak . Tak otazka znie ma to nejaky ventil na odvetranie ktory, mohol byt zapeceny alebo niekde nieco prasklo? Olej nestriekal tak dufam ze nie. Motorka zrejme dost dlho stala lebo vela veci na nej ide kusok tazsie. Ja ju mam len par dni zatial. Na tachaci ma 11 tisic a vyzera velmi zachovalo tak ci to tym jak stala nezlepilo nejake plastove diely a podobne. Dajte vediet ak niekto vie , dakujem.

    Doplněno:

    Krista neda sa to zrusit ta tema a zalozit znova? Zas mi to tam nahadzalo kdejake zamena naviac....

    27.6.2017 od Babrak77

    Tak este raz. Pisal som to v rychlosti cez mobil a hadze mi tu nejake nezmysli ten editor. Takze co je vo veci. Tlakuje olej. Ked smeto ho sli vypustat tak vystrelil pod takym tlakom ze smesa boli cely oliaty z neho. Dnes som siel jazdit a po jazde som nechal este nastartovane a zrazu to kdesi akokeby puklo a vyfucal vzduch . Tak neviem kde je nejake odvetranie ktore by mohlo byt upchate ?

    27.6.2017 od Babrak77

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    27.6.2017 od zampfir

    Čau, hoď to ešte raz prosim, ja nerozumieť reči tvoj kmeňa

    Doplněno:

    Ahoj. Hadze mi to tam text ktory nepisem neviem cim to je. Musim vypnut editor v mobile. Tak tlakuje olej . Ked sme ho sli vypustit tak vytriskol pod takym tlakom ze sme boli odrbany cely od oleja. Dnes som sa bol previezt par km ani som to nejak nevytacal proste pohodicka a pred garazou som dal stojan a vystupil ze ju este pokukam nastartovanu. Zrazu daco akokeby puklo a vyfucal vzduch ako cez nejaky ventil alebo take nieco. Asi tri sekundy topo fucalo kym klesol tlak alebo predtalo. Motor bezal dalej skusil som na mieste popridavat vsetko slo. Tak som ju dal do garaze a sielked do prace uz som nemal cas. Otazka znie je tam niekde nejaky ventil ktoey by mohol byt upchaty aako zle tona odvetrava a vznika tam velky tlak ?

    27.6.2017 od Babrak77

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.6.2017 od Eastrider

    Aká je otázka ?

    Motory bývajú odvetrané, napr. do airboxu, teoreticky je tam pretlak. Neviem si ale predstaviť, že by to natlakovalo ako kompresor. Keby ti to nevyfučalo, akože po nejakom čase ani motor by nešiel ? Trošku nechápem... Pre istotu skontroluj odvetranie, aspoň !

    Jaj !!!
    A vypni editor v mobile

    Doplněno:

    Otazka je kde mam hladat co zapchate alebo nefunkcne co by to mohlo sposobovat.

    27.6.2017 od

    Otazka je kde mam hladat co zapchate alebo nefunkcne co by to mohlo sposobovat.

    27.6.2017 od Babrak77

    Ked menim olej do auta zohrejem motoema otocim srubu olej vytecie. Tu som zohrial vytocil srubku a olej vystriekol do okolia metra taky tam bol tlak. Takze nieco neodvetrava. Neviem ale kde mam hladat to odvetranie. Ci mam ist od filtra po hadickach?

    27.6.2017 od Babrak77

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.6.2017 od pistapista31

    hladaj hadicu otvetrania

    Doplněno:

    A dik. Nebudem teda jazdiť kym to nebude ok

    27.6.2017 od Babrak77

    A dik. Nebudem teda jazdiť kym to nebude ok

    27.6.2017 od Babrak77

    A dik. Nebudem teda jazdiť kym to nebude ok

    27.6.2017 od Babrak77

    Dakujem myslim ze si mi pomohol. Toto som videl rovno pod nadrzou a myslim ze odtial toto vyfucalo. Tak dakujem pozriem na toto.

    27.6.2017 od Babrak77

    stakym tlakom ani nejazdi lebo dojazdiš

    27.6.2017 od pistapista31

    koniec tej hadice moze konciť vo vzduchovom boxe a nemusi :)

    27.6.2017 od pistapista31

    http://www.ebay.de/i...ventil-/252001739549

    27.6.2017 od pistapista31

    a na konci je pravdepodobne jednosmerný ventil ktory je nefunkcný

    27.6.2017 od pistapista31

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist