globalmoto_duben_nolan




Vrtaný výfuk kvůli zvuku

  • 0

    8.5.2017 od David_P

    Ahoj,

    nemá někdo fyzicky navrtané výfuky pro lepší zvuk? Na netu jde najít spousta odkazů, ale rád bych nějaký konkrétní postřeh.
    Rád bych věděl, jestli je lepší, jestli má cenu, případně postřehy z úpravy.
    Myslím, že po navrtání pořád ještě nedojde k šílenému řevu, ale pouze ke zvýraznění zvuku (osobně nemám kravál od některých strojů v lásce).
    V Telči jsem loni do jednoho VTX výfuku nakukoval a měl dírku, akorát majitel nebyl nablízku, abych se zeptal.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 0

    8.5.2017 od jurajda

    nevrtat se v tom ... a nevrtat !!!

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.5.2017 od Fück

    Na zvuk mám věž, motorku na ježdění Ale vážně - máš šanci, že dosáhneš hlasitějšího projevu a přitom si neubereš točivý moment ve spodních otáčkách,ale nemáš jistotu.

    Doplněno:

    Taky zvuk nehrotím, ale pak když to někde poslouchám, tak přeci jenom .... trochu přibublat by nebylo špatné.
    Na Youtubu nějaké návody a porovnání jsou, tak mě to jen zajímalo. Pořád je to levnější řešení, než nové laufy.

    8.5.2017 od David_P

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.5.2017 od _Wally_

    Já mám Hondu 125 XLR. Klidně se mrkni na YT na origo zvuk.. Mixér - byl jsem vidět, ale vůbec né slyšet --> nebezpečné. Výfuk jsem na konci příčně rozřízl, vytáhl jednu tlumivou část - zavařil a zvětšil koncovku --> naprosto krásný, decentní zvuk. Žádný uřvaný, ale bublá trošku víc
    Nevím přesně o jaké "dírce" mluvíš, ale podle mě je jistější kuchnout výfuk

    Doplnit odpověď

  • 0
  • 0
  • 0

    11.5.2017 od Lucky_Boy

    Zkus se zeptat Rendy Zelenky z Xtrem-Bikes. Od něj jsem VTXu kupoval a říkal mi hned při prodeji, že se to dá navrtat a dělá se to.

    www.xtrem-bikes.cz/

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.6.2018 od Pytlák73

    Já to dělal taky. Nevrtej jich tam hned 5,ale jednu po druhé a nalaď si zvuk jak ti to bude sedět. Tady jsem z toho udělal video

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist