bmw_r1300gs_cartec




Zadní brzda s abs

  • 0

    17.4.2017 od Beďa43

    Zdravím, udělal jsem si radost a pořídil si Varadero 2004 s abs.Přední brzdí v pohodě dle mých představ. Zadní do cca 50 taky funguje , ale když jedu kilo a vezmu za zadní tak mi přijde že to vůbec nebrzdí. Je to normální projev brždění s abs nebo mě čeká oprava?. Je to moje první moto s abs tak nevím díku za informace Láďa

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (7)
  • 1

    20.4.2017 od Homrák

    Schválně se podívej, jak velký je brzdový kotouč vepředu a jaký je vzadu. Pak pochopíš, proč ti zadní skoro nebrzdí. A jak uvedli kluci je to dual poměr 70/30

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.4.2017 od jawasy

    Varan má duální brzdy. Ať už s ABS nebo bez zadní vždy brzdí míň a to dost podstatnê.

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.4.2017 od columbus2016

    ahoj, mam verzi bez ABS a zadní brzdí jako když nebrzdí normální jev u všech Varanů. Jak bylo řečeno, je to dual... já už si zvykl

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.4.2017 od mašány

    Jj je to pravda

    Doplnit odpověď

  • 0

    18.4.2017 od Turbíš

    Je to normální projev brždění Varana. Jak mu šlapeš na ocas, tak se nezastaví. Ale pokud vezmeš i za předek tak stojí na fleku - tedy alespoň ten můj s origo deskami ale konturovanými kotouči.

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.4.2017 od Kov

    Než jsem varana prodal, tak jsem chtěl nechat odvzdušnit brzdy, že mi zadní brzda nebrzdí jak má. Mechanik volal, že mám v trubkách místo brzdovky sračku, že to chce komplet vyměnit. Po výměně to byl a co se brzd týče úplně jiná motorka. Občasná výměna brzdovky má cosi do sebe. Za sebe ti radím to vyměnit komplet celé. Fakt to byl obrovský rozdíl! Varan je těžký a brzdovka se tak dost zahřívá.

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.7.2017 od Dvametrychlapa

    Ahoj.
    Brzdy na Varaderu vzhledem k jeho váze a velikosti nejsou zrovna nejlepší a to hlavně brzda zadní. Brzdi hlavně přední, dobržďuj a pomáhej si zadní. Když jsem si kupoval Varadero, tak jsem byl spokojený s výkonem i brzdama. Po nějaké době ti začnou trošku vadit nedostatky které má ale každá motorka... .Jinak musím říct že Varadero je jinak super motorka.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist