globalmoto_kveten




Motorka po zime nestartuje + video

  • 0

    13.4.2017 od JaroWD

    Ahoj,
    mam moto Hyosung GT 650, rocnik 2015. Po zime som ju chcel nastartoval ale mal som rovnaky problem ako je na tomto videu . Ked som drzal startovacie tlacitko pocul som iba cvakanie,.. Nova bateria ani rele nepomohlo. Vie mi niekto pomoct na co sa zamerat?
    Dakujem velmi pekne

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    13.4.2017 od Slávek-TDM

    Je baterka urcite nova? Co start pres kabely z auta, nepomuze? A podivej se na kabely od baterky - hlavne ukostreni.

    Doplněno:

    Dakujem za radu.. Skusali sme niekolko baterii, aj startovanie cez kable z auta. Nepomohlo. Ani nove kable z cievky na bateriu

    13.4.2017 od JaroWD

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.4.2017 od Lumen

    Mel sem podobny problem na dominatoru,byl vadny starter,respektive jeho vynuti...zavada nastala bez jakehokoliv upozorneni...proste sem rano chtel nastartovat a ozvalo se jen cvaknuti a nic vic....

    Doplněno:

    Mel sem spatna vynuti na starteru a vypadalo to dost podobne jako tvoje zavada

    13.4.2017 od Lumen

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.4.2017 od RH70

    Ahoj já si myslim že máš opálené nebo zaoxidované kontakty ve startovacím spinači skus to nastartovat na krátko tím vyloučíš vadný startér nebo startovací relé

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.4.2017 od kokoška.

    Kontakty ok?kostra OK?start rele OK?Baterka OK?
    Připoj baterku primo na starter co to udela

    Doplněno:

    Kontakty, bateriu a rele sme skusali. Nepomohlo. Dal som ju do servisu Suzuki v Nitre, vraj je cela elektronika zla - to je hovadina uplna.. Neviete mi poradit niekoho zo zapadu SR, co by sa na nu vedel pozriet? Dakujem

    27.4.2017 od JaroWD

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.4.2017 od PavelGT

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.4.2017 od pistapista31

    kontakty prečisti prestriekaj sprejom na kontakty mne tak po zime odislo relle na blinkre postriekal som pohybal a uz idu ,

    Doplněno:

    ked som neskor pozeral vydeo tak ten startet akoby tocil ale nrpretacal motor

    27.4.2017 od pistapista31

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist