bmw_r1300gs_cartec




Pohotovostní stojan nedrží a sklápí se

Odpovědí (7)
  • 1

    1.2.2017 od 8314

    Obecně to tak bývá na italech. Piagio, Aprilia. Není to tak blbý jak se zdá. Ten kdo se rozjel s vysunutým plolicajtem mi dá za pravdu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    23.1.2017 od Slávek-TDM

    Rekl bych, ze je to vlastnost. Treba BMW R80 to melo stejne, Yamaha XJ900F taky. Zvyknout se na to da...

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.1.2017 od maspe

    některé staré hondy taky měly, že jak stojan odlehčíš, zavře se. Že stojan není nikdy za nejdelším napnutí pružinek.

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.1.2017 od Sete

    Přesně, u některých starších motorek to tak prostě bylo. U XJ 750 se taky sám vracel, jednou jsem se kvůli tomu i s motorkou vyválel před garáží

    Doplnit odpověď

  • 0

    25.1.2017 od spike-cz

    MGQuota to měla taky, ale dalo se to poladit zvláštním udělátkem, aby se policajt furt nesklápěl.

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.1.2017 od pernik92

    měl jsem to také u své 125ccm. Pružinka se opírala o kulatinu a tím bylo způsobeno že se stojánek sám sklápěl. Kulatinu jsem uřezal a vše vyřešeno. Práce max na 5 minut

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.1.2017 od kuchta50

    Ahoj,byl jsem kdysy majitelem tohoto motocyklu.Stojánek se mi sice nesklápěl,ale moto trpělo tolika problémama,že jsem ji raději prodal.Nejhorší bylo studené startování + 1000 jiných chyb.Prodal jsem ji do prodejny,co dřív zastupovala Cagivu,nejdřív se mi přímo vysmáli.Měl jsem ji po super servisu,tak ji nakonec odkoupili,necelý rok ji používali jako služební moto a teď jim stojí na krámě asi 10 let.Můj názor,zbav se ji a to co nejrychleji,dokud ještě jezdí. Víťa

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist