bmw_r1300gs_cartec




Trvale svítící blinkr

  • 0

    4.10.2016 od andrewN

    Zdravím,
    chtěl bych poprosit o radu…
    Mám Horneta 2006, s LED blinkry. Dnes mě na cestě chytl déšť a po cestě se mi pravé blinkry (ve předu i vzadu) rozsvítili. Předpokládám, že voda natekla někam, kde neměla. Nemáte někdo radu co teď dělat, co kde vysušit aby to jelo? Myslíte že je už přerušovač kaput? Když vypnu motor tak blinkry zhasnou. Co případně bych měl teď ještě udělat (odpojit baterku nebo ...)?

    Omlouvám se, nemám s tím zkušenosti a jiné odpovědi na tohle téma, co jsem našel, mě nepomohli.

    Díky za rady.

    Doplněno:

    Jen pro doplnění...
    LED blinkry tam už byla, když jsem to koupil. Nakonec to s vodou nemá co dělat. Na fóru mě navedli na možnou prodřenou kabeláž (blinkr je třeba napojený na světlo přes narušenou izolaci). Stačilo pak jen trochu s kabely zahýbat a vše zas bylo ok. K samotné opravě jsem se ale ještě nedostal.

    8.10.2016 od andrewN

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 2

    4.10.2016 od Izmail

    To bude přerušovač v háji, Kup novej a uvidíš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.10.2016 od Harry_RnK

    Přerušovač na ledky pracuje s hodně malým proudem a stačí slabý inpulz.. Skus zkontrolovat přepínač na řiditkách je nejvíce vystaven vodě a potom spoje na svazku od řidítek. Přerušovač bývá dobře zašitej ale závada na něm se taky hnedka vyloučit nedá. Hodně zdaru.

    Doplnit odpověď

  • 0

    8.10.2016 od ja1

    souhlas s bramborovým králem..když někdo napáchá na motorku neorigo blinkry a přerušovač,pořádně to nezaizoluje proti vodě,a pak se diví že po dešti si elektrika dělá co chce,pak at v dešti nejezdí

    Doplněno:

    přerušovač je pod sedlem

    8.10.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • -2

    8.10.2016 od Ali-CB600F

    Bramborovy_kral: to je rada jak ho..do motorky sou určitě dělaný na to,aby když začne chc.t,tak aby řidič zastavil a okamžitě motorku přikryl plachtou

    Doplněno:

    origo nejsou led blinkry

    8.10.2016 od ja1

    Doplnit odpověď

  • -6

    4.10.2016 od Bramborovy_kral

    nejdriv nech uschnout a pak poloz dotaz a priste sebou vez plachtu a pri desti zastavit a zakryt

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist