globalmoto_duben_nolan




Laděný výfuk

  • 0

    6.6.2016 od Novakisd2

    Zdarec,

    potřeboval bych radu.

    Chtěl bych vyměnit originální výfuk na své Hondě Hornet CB 600 F r.v. 2002 PC 36 ale nikde nemůžu najít žádný k sehnání, chci aby měl homologaci a ideálné značku Akrapovič, Scorpion nebo Leo vince.

    Samotnou koncovku ještě někde horko těžko najdu ale co s tím svodem ? dá se koupit, tak abych nemusel řezat do toho originálního ???

    Díky za radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    7.6.2016 od kubacech

    Když nekupuješ nějakou universální koncovku, ale trošku si připlatíš za koncovku na konkrétní model, tak to bývá že jen sundáš původní a přiděláš novou bez úprav a řezání
    Případně se dělají redukce z origo svodů na koncovku a tu už si upravíš.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2016 od pietros

    ahoj,zkus REDMOTO cena na telefon ale já byl mile překvapen oproti konkurenci

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2016 od Novakisd2

    díky to Redmoto vypadá dobře asi zkusím maj prej teda jen Mivv x cone ale ten má prej dobrej zvuk co jsem tak čet.

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.6.2016 od holantomas

    Jen takova vsuvka, taky o tom oznaceni moc nevim, ale neni nahodou 2002 PC34? Pokud ne tak bych byl rad kdyby mi to nekdo osvetlil co presne to znaceni znamena.

    Doplněno:

    PC34 je rok 1999

    30.8.2016 od thesweet37

    To jsem si taky myslel ale fakt mám v TP r.v. 2002 a model PC36

    13.6.2016 od Novakisd2

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.6.2016 od fandaism

    Mivv x-cone si nekupuj, pokud nebudeš kupovat i dynojet. Je to moc velká díra a po tom to vůbec nejede. Jestli chceš jen koupit výfuk a nic víc, tak kup nějakej ovál.

    Doplnit odpověď

  • 0

    17.10.2016 od Animals21

    Měl jsem stejný model, dával jsem MiVV (typ nevím, nějak oválnej, ne x-cone) a ÚŽASNEJ zvuk. Ladit jsem nic nemusel motorka jela pocitovně stejně (určitě ne míň, moooooooožna lepší spodek). Cenovka 6000Kč, nějakej českej eshop ... dodání asi 4 týdny z Itálie

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist