globalmoto_duben_nolan




Mám problém se startováním Aprilia RSV Mille Jako by byla slabá baterie ( Baterie je nová) co s tím?

  • 0

    6.6.2016 od FofrTeam

    Ahoj všem vyznavačů RSV. Objevil se mi problém při startování mého mazlíka. Nedávno jsem se vrtal pod kartérem na straně zapalování a po zaklopení motorka nenastartovala. Jelikož jsem dlouho neřešil baterii usoudil jsem že bude špatná baterie.
    Popis problému při otočení klíčku sepne čerpadlo a při startu sepne relé a startér se hodně špatně roztočí, ale opravdu slabě a poté startér zdechne a motor nechytne, jako by byla slabá baterie.
    Co s tím?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    6.6.2016 od Slávek-TDM

    Zrejme je spatnej starter nebo jeho ukostreni. Pripadne volnobezka, ale ta by spis proskakovala (zvuk jako kdyz se sypou hrebiky do plechovky)

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.6.2016 od FofrTeam

    Volnoběžka to není tu jsem řešil minulí rok.
    Spíš kabely a nebo startér ale co na něm odchází?

    Doplněno:

    prekontroluj kontakty na štartri, ukostrenie mínus pólu baterky.
    na štartri môžu odchádzať napr. uhlíky, alebo je skrat medzi plechmi komutátora. Vtedy sa to točí pomaly a ťahá to z baterky skratový prúd.
    Aj štartovacie relé môže byť porucha. Tiež pozri v akom stave je, možno sú kontakty vyhriate.

    6.6.2016 od kilix

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2016 od likvos

    Ahoj,podivej se za chladic na motor,je tam ukostreni starteru na ktere v desti pekne chcije voda...ja mel kdysi stejny problem. Stacilo vymenit ocko,vycistit steft od rzi a vse slapalo jak ma...

    Doplněno:

    Tak už nevím asi startér.
    Zkoušel jsem to natočit napřímo přes kabely rovnou na startér a furt to samé.
    Poohlédnu se po startéru, nemá někdo navíc?

    15.6.2016 od FofrTeam

    Tak už nevím asi startér.
    Zkoušel jsem to natočit napřímo přes kabely rovnou na startér a furt to samé.
    Poohlédnu se po startéru, nemá někdo navíc?

    12.6.2016 od FofrTeam

    Tak už nevím asi startér.
    Zkoušel jsem to natočit napřímo přes kabely rovnou na startér a furt to samé.
    Poohlédnu se po startéru, nemá někdo navíc?

    11.6.2016 od FofrTeam

    Tak už nevím asi startér.
    Zkoušel jsem to natočit napřímo přes kabely rovnou na startér a furt to samé.
    Poohlédnu se po startéru, nemá někdo navíc?

    9.6.2016 od FofrTeam

    Tak už nevím asi startér.
    Zkoušel jsem to natočit napřímo přes kabely rovnou na startér a furt to samé.
    Poohlédnu se po startéru, nemá někdo navíc?

    9.6.2016 od FofrTeam

    No snad to bude ono, zítra zkusím

    9.6.2016 od FofrTeam

    No snad to bude ono, zítra zkusím

    8.6.2016 od FofrTeam

    No snad to bude ono, zítra zkusím

    7.6.2016 od FofrTeam

    No snad to bude ono, zítra zkusím

    7.6.2016 od FofrTeam

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist