globalmoto_kveten




Nahon tachometru

  • -2

    8.6.2015 od dufy36

    Ahojte, syn si kupil Apriliu RS125 Replica a kedze ma 16 rokov tak s opravou jazdenky v zlom stave :) mu pomaham ja.
    Je to jeho prva motorka a chcem nech si okrem vozenia vyskusa aj ten servis a staranie sa o nu. Dostat novu motorku a pytat peniaze na benzin a olej to by vedel kazdy takze asi ma chapete. Teraz riesime tachometer. Budiky mame v poriadku lanko by malo prist cez tyzden ale potreboval by som este vediet ako je to namontovane na koleso. Ide to priamo na ten zavit do naboja kolesa alebo je tam este nejaky medzikus. Nezda sa mi ze by to islo rovno do toho. Lanko nemam tak to neviem posudit. Nebol by niekto ochotny poslat mi fotku napojenia pri kolese? Ak by ste mali nejaky servisny manual budem Vam vdacny.
    Dakujem Vam velmi pekne vopred.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 2

    9.6.2015 od kilix

    ahoj. no má tam byť tachošnek, položka č. 7 na mikrofiši:



    samotný ten diel vyzerá takto:



    a neviem si predstaviť, že to tam nemáš, asi by si nemal dobre vymedzené koleso vo vidlici tým pádom

    Doplnit odpověď

  • 2

    9.6.2015 od dufy36

    Velmi pekne dakujem presne toto som potreboval vediet. Paradni schema kde si to prosim ta zohnal.
    Este raz dik

    Doplněno:

    hoj, většinou se dá kouknout na partsdepot, když víš co hledáš... ....mají tam u spousty mašin i rozkres co kam...

    10.6.2015 od Petr_SR

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist