Vyhrajte unikátní repliky světových šampiónů!

Motocyklová závodní sezóna 2009 skončila senzačním a zdrcujícím úspěchem společnosti Yamaha - ať již na silnici nebo v terénu. Po zisku titulů AMA a mistra světa v třídě Supercross Jamesem Stewartem získal svůj mistrovský titul také Antonio Cairoli v motokrosové třídě MX1-GP. Nadmíru úspěšný byl také Yamaha Austria Racing Team, který získal titul mistra světa ve třídě World Endurance. Vrcholem sezóny byl však motocyklový „Grand Slam“ v podání tria Valentino Rossi, Ben Spies a Cal Crutchlow, kteří v jeden den získali tituly mistrů světa ve třídách MotoGP, World Superbike a World Supersport.

Společnost Yamaha je právem hrdá na všechny zmiňované závodní úspěchy a rozhodla se je oslavit se svými zákazníky a fanoušky uspořádáním mezinárodní soutěže o jedinečné ceny. Yamaha Motor Europe připravila na listopad vědomostní soutěž o 3 repliky motocyklů mistrů světa Valentina Rossiho, Bena Spiese a Cala Crutchlowa. Do soutěže jsou zapojeny vybrané evropské země a kromě úžasných motocyklů se fanoušci z jednotlivých zemí mohou těšit na speciální trička Yamaha World Champion.

Neváhejte využít neopakovatelnou šanci získat vítězný stroj Yamaha. Do každé země bude putovat maximálně jeden motocykl!

Yamaha ráda plní Vaše sny, třeba i ty vítězné…

Výhry

Hlavní ceny:

•  Unikátní Valentino Rossi replika YZF-R1 připravená Yamaha Factory Racing (výfukový systém Termignoni, zadní tlumič Öhlins TTX , kryt sedla, závodní plexi, karbonový zadní blatník, karbonový kryt spojky)
  • Jedinečná Ben Spies replika YZF-R1 připravená Yamaha Factory Racing (výfukový systém Akrapovic, zadní tlumič Öhlins TTX , kryt sedla, závodní plexi, karbonový zadní blatník, karbonový kryt spojky)
  • Exkluzivní Cal Crutchlow replika YZF-R6 připravená Yamaha Factory Racing (výfukový systém Akrapovic, zadní tlumič Öhlins TTX , kryt sedla, závodní plexi, karbonový zadní blatník, další karbonové doplňky)

Extra ceny:

• 2500 kusů speciálních triček Yamaha World Champion (100 kusů pro každou zemi)

Jak se zúčastnit?

Chcete vyhrát jedinečnou repliku jednoho z mistrů světa vybavenou jedinečnými závodními doplňky? Neváhejte a čtěte dál! Je to tak snadné.

1. Navštivte autorizovaného dealera Yamaha v České republice nebo Slovenské republice a vyzvedněte si registrační formulář, pravdivě ho vyplňte a správně odpovězte na soutěžní otázku. Zároveň vymyslete nejoriginálnější důvod, proč zrovna Vy byste měli vyhrát.
  2. Osobně odevzdejte registrační formulář u autorizovaného Yamaha dealera v České republice nebo Slovenské republice v období od 13.11.2009 do 30.11.2009.
  3. Zda jste mezi výherci, zjistíte na videu publikovaném 18.12.2009 nebo později na www.yamaha-racing.com/competition.

Seznam všech výherců z České republiky a Slovenské republiky bude následně uveřejněn také na www.yamaha-motor.cz.