Vyhrajte integrální helmu LS2 Vector II

Španělská značka LS2 má ve svém portfoliu pro rok 2023 spoustu novinek a jednou z nich je integrální přilba Vector II, integrálka vyšší třídy s kompozitovou skořepinou, sluneční clonou a skvělým odvětráním. A právě o tu si můžete právě teď zasoutěžit!

Značku LS2 nemusíme dlouze představovat, na českém trhu má velice silnou pozici, danou širokou dealerskou sítí, rozsáhlou nabídku a především samozřejmě kvalitními produkty za vstřícné ceny. V kategorii integrálních přileb nabízí bezmála desítku modelů od základního za necelé tři tisíce až po špičkový karbonový závodní s FIM homologací za 20 tisíc. To jsou ale krajní limity, hlavní těžiště prodejů leží na modelech střední třídy, mezi něž patří i Vector. Tedy vlastně patřil, protože letos přichází jeho inovovaná verze Vector II. Jeho základem je skořepina ze sklolaminátu nazvaného HPFC/High Performance Fiberglass Composite, která se na helmu dostupnou v konfekčních rozměrech od 2XS po 3XL vyrábí hned ve třech velikostech, abyste měli vždy optimální tloušťku EPS výstelky s různou hustotou. Helma tak může být rozumně lehká, počítejte s 1350 gramy plus mínus pade. Bez zajímavosti není, že tahle helma už splňuje nejnovější normu ECE 22-06.

Už původní Vector se mohl pochlubit velmi dobrým větráním a „dvojka“ jde ještě dál. Větrání na bradě je větší, nahoře na hlavě dva větrací pruhy nahradily jeden centrální tunel. Sluneční clona k tomuto modelu patří už od začátku, nově dostává Vector celokovový mechanismus držící rychle vyměnitelné plexi s přípravou na Pinlock a jeho pojistný zámek, takže se vám plégo za žádných okolností neotevře, pokud sami nechcete.

O skvělé pohodlí se stará antibakteriální prodyšný a především kompletně vyjímatelný pratelný interiér s krytými švy, takže vás nic netlačí. Počítat můžete také s nosním i bradovým deflektorem. Polstrování je vyřezávané laserem a nechybějí rychle vyjímatelné lícnice, aby vám záchranáři mohli v případě potřeby helmu sejmout, aniž by vám ji museli z hlavy páčit. Zapínání je jednoduché na mikropřezku.

Helma LS2 Vector II se na českém trhu nabízí v šesti barevných provedeních, černá a bílá stojí 6399 Kč, za designy dáte 6999 Kč. Anebo za ni taky nemusíte dát ani korunu, když správně zodpovíte soutěžní otázku a budete mít štěstí při slosování!

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Jaké produkty od značky LS2 seženete na českém trhu?
    • helmy a skútry
    • helmy a oblečení
    • helmy a pásy na čtyřkolky

Informace o redaktorovi

Jan Rameš - (Odebírat články autora)

Související firma
  • ASP Group Distributing

    ASP Group Distributing je ryze česká společnost se silnou pozicí na trhu, která dováží a v síti svých prodejců distribuuje čtyřkolky, UTV, SxS, e-skútry, obojživelná vozidla, náhradní díly, příslušenství a doplňky předních světových značek. Oficiální dovozce více než 40 značek Jsme oficiální d...
TOPlist