Vyhrajte bundu na léto od RSA

Zhruba za měsíc začne oficiálně léto, nejvyšší čas se na něj připravit. Někdo to neřeší a jezdí v tričku a v sandálech (zřejmě ještě nezažil pořádný silniční lišej), ti svědomitější se potí v motorkářském oblečení. A pak je tady ještě třetí skupina - ti chytří, kdo jezdí v letním prodyšném moto oblečení. Nyní k nim můžete patřit i vy.

Vyhrajte bundu na léto od RSA

MotoZem totiž do soutěže věnovala bundu RSA Guff v populární fluo žluté barvě. K ušití bundy posloužil měkký polyamidový 3D air-mash a polyester 600D, který je odolný vůči prodření. Prodyšná je i podšívka ze síťoviny a nechybí ani bezpečnostní prvky ve formě loketních, ramenních a zádového chrániče. Dvě vnější a jedna vnitřní kapsa je klasika, dalšími praktickými prvky jsou příjemný materiál kolem krku, prvky upravující šířku bundy a rukávů nebo prodloužený zadní díl. Normálně byste za ní dali necelých dva a půl tisíce korun, pokud ale správně odpovíte na otázku a vylosujeme vás, budete ji mít zadarmo.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Na kolika místech můžete využít osobní odběr zboží zakoupeného v e-shopu Motozem?
    • 5
    • 11
    • 17

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MotoZem

    Vše pro motorkáře na jednom místě! Nabízíme široký sortiment oblečení, doplňků a dílů na motorku. Moto oblečení je přehledně členěno do následujících sekcí: bundy, kalhoty, boty, přilby, rukavice, kombinézy a další věci na motorku, ze kterých si můžete vybrat zboží, které Vám nejvíc vyhovuje. Jsme...
TOPlist