Soutěžte o kombinézu do deště značky RSA

Každý určitě někdy zažil jízdu na motorce v dešti, která není moc příjemná. V současné době máte možnost výběru ze široké nabídky moto oblečení do deště, díky kterému můžete zůstat v suchu v i sedle motorky. A o jednu kombinézu značky RSA právě soutěžíme.

Soutěžte o kombinézu do deště značky RSA

MotoZem vyrábí pod vlastní značkou RSA celou řadu oblečení od koženého až po textilní. Na konci sezóny se vám ale bude nejspíše hodit pláštěnka do deště, kterou snadno sbalíte s sebou na cesty. Kombinéza do deště má černo-fluo žlutou barvu a je vyrobena kombinací Nylonu, PVC a  podšita síťovinou. Stretch umístěný v oblasti pasu slouží pro větší komfort a lepší dopasování. Dlouhý zip přes hrudník zase oceníte při oblékáním přes nohavici a fleecový límeček potěší pro příjemnější nošení u krku. Pláštěnka je opatřena reflexními prvky pro lepší viditelnost a je samozřejmě 100% voděodolná.

 

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Jak velká je prodejní plocha kamenné prodejny Motozem?
    • min. 100 m2
    • min. 500 m2
    • min. 1000 m2

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.53
Známkováno: 64x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MotoZem

    Vše pro motorkáře na jednom místě! Nabízíme široký sortiment oblečení, doplňků a dílů na motorku. Moto oblečení je přehledně členěno do následujících sekcí: bundy, kalhoty, boty, přilby, rukavice, kombinézy a další věci na motorku, ze kterých si můžete vybrat zboží, které Vám nejvíc vyhovuje. Jsme...
TOPlist