Soutěž o slevové poukázky do Krejčovství Buttig

Server Motorkari.cz ve spolupráci s Krejčovstvím Buttig připravil soutěž o 3 slevové poukázky v hodnotách 25%, 20% a 10% na opravu nebo údržbu motooblečení.

Soutěž o slevové poukázky do Krejčovství Buttig
Krejčovství Buttig Vám opraví kožené i textilní motooblečení. Vyměňují celé zipy i jen jezdce u zipů. Opravují látkové motooblečení záplatami ze speciálních materiálů. Opravují kožené motooděvy po pádech. Zabírají, nebo zvětšují velikosti. Všijí nové podšívky a kapesní váčky. Ani našití zipu do pasu pro sepnutí s bundou není problém.Motooblečení textilní i kožené Vám vyčistí, domastí a kožené dobarví. Odřená místa po dobarvení vypadají jako nová. Další službou je barvení bavlněných oděvů a SCELOVÁNÍ děr na látkách.
foto č.1 před barvením, foto č.2 po barvení

Rádi Vám zde poradí s Vaším problémem s motooblečením i s oblečením na běžné nošení a pomohou Vám ho vyřešit. Bližší informace o nabízených službách naleznete na www.opravymotoodevu.cz a www.krejcovstvi.info.
Staňte se naším fanouškem na Facebooku: opravy oděvů pro motorkáře. Zde naleznete ve fotogalerii ukázky naší práce.
foto č. 3 opravený loket po pádu, foto č.4 na přání zákazníka našití páteřáku zvenčí

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Jaká je v Krejčovství Buttig cena za našití jedné motonášivky?
    • 100,- až 250,- Kč
    • 350,- až 400,- Kč
    • 200,- až 300,- Kč

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 6x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • Krejčovství Buttig - opravy motooděvů

    Oprava motooděvů. Výměny celých zipů i jezdců u zipů.Opravy látkového motooblečení záplatami ze speciálních materiálů. Opravy kožených motooděvů po pádech. Zabírání, nebo zvětšování velikostí. Všití podšívek a kapesních váčků. Našívání zipů do pasu kalhot pro sepnutí s bundou. Zkracování kalhot. Č...
faber_vespa_duben
Objednat reklamu
TOPlist