Soutěž o rukavice Tschul

Tschul je německá značka, jejíž výrobky jsou nejen cenou, ale zejména kvalitou velmi zajímavé. Firma Anila, která provozuje jeden z největších eshopů pro motorkáře www.motozem.cz je výhradními dovozcem této značky do ČR a SK. Vy nyní můžete v soutěži vyhrát jeden pár rukavic Tschul 250 dle vlastního výběru.

Soutěž o rukavice Tschul

Rukavice Tschul 250 jsou vyrobeny z anilinové kůže, která vyniká svou odolností a zároveň pružností. Zajímavý je i jejich ergonomický tvar, který zajistí pohodlí a cit každému jezdci. Má dělený karbonový chránič na kloubech a gumové vyztužení na prstech doplněné větracími otvory. Dobré proudění vzduchu v letních měsících zajistí perforovaná kůže po bocích rukavice.

Na malíčku a dlani je kůže zdvojena a velká manžeta na suchý zip zajistí pohodlné překrytí přes bundu. V nabídce jsou tyto barvy: černo-žluté, černo-červené, černé nebo černo-modré a koupíte je od 1599 Kč. Vítěz soutěže si může vybrat vlastní barevnou kombinaci a velikost.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Kde se nachází kamenná prodejna Motozemě?
    • Praha
    • České Budějovice
    • Dobrá u Frýdku-Místku

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.47
Známkováno: 81x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MotoZem

    Vše pro motorkáře na jednom místě! Nabízíme široký sortiment oblečení, doplňků a dílů na motorku. Moto oblečení je přehledně členěno do následujících sekcí: bundy, kalhoty, boty, přilby, rukavice, kombinézy a další věci na motorku, ze kterých si můžete vybrat zboží, které Vám nejvíc vyhovuje. Jsme...
TOPlist