Soutěž o dvoje motojeansy značky Trilobite

Pravé léto je sice ještě celkem daleko, ale jak se říká: náhoda přeje připraveným. Už víte, v čem budete jezdit až nastoupí třicetistupňová vedra? Ideálním řešením na krátké projížďky v parných dnech jsou kevlarové džíny, které jsou lehké a vzdušné, a zároveň poskytnou tělu patřičnou ochranu. Vy teď můžete v soutěži s Bikers Crown vyhrát rovnou dvoje Trilobite jeans, a pořešit tak léto na motorce nejen pro sebe, ale i pro spolujezdce.

Soutěž o dvoje motojeansy značky Trilobite
Přestože se vyrábí v extra střihu pro kluky a pro holky, na první pohled je na nich poznat, že to nejsou normální džíny. Černé strečové pruhy v rozkroku, pružné prošívání nad koleny a v oblasti beder, ventilační zipy na stehnech. Komu ale nevadí, že civilní vzhled padl za oběť funkčnosti, bude odměněn velkou dávkou jízdního komfortu a bezpečí. Aby se při pádu džínovina neprošoupala, je na kolenou, bocích a hýždích protkaná kevlarovým vláknem. Náraz do tvrdého asfaltu utlumí chrániče Forcefield, pro jejichž uložení na kolena a boky jsou zevnitř našité kapsy. Tyhle chrániče mají ještě jednu výhodu - dokážou utlumit náraz opakovaně, takže chrání i při druhém pádu.
Strečová tkanina na vnitřní straně stehen je příjemná jak z hlediska nošení, tak i jako ventilační prvek. V tom největším pařáku se pak dá větrat ještě otevřením zipů na stehnech. Nepochybně si zaslouží označení "džíny na motorku". Více na www.trilobitemoto.cz

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
 • Jaký stupeň tavení má materiál Kevlar Lycra, použitý na Trilobite Jeans?
  • 120 °C
  • 350 °C
  • 450 °C
 • Ve které z jihoamerických zemí má značka Trilobite distributora?
  • Peru
  • Chile
  • Brazílie

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.22
Známkováno: 60x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
 • Bikers Crown

  Prodej motocyklového příslušenství, náhradních dílů a doplňků pro všechny typy motocyklů. Oficiální distributor více než 70 světových značek pro Českou republiku a Slovensko. Velkoobchodní distribuce v dealerské síti prodejen a servisů, sít vlastních maloobchodních prodejen, profesionální e-shop se ...
TOPlist