yamaha_doplnky_3
Soutěž o boty RSA Rider

MotoZem vyhlašuje soutěž o kotníkové motorkářské boty RSA Rider, které se perfektně hodí do teplého letního počasí jako doplněk ke kevlarovým džínům. Když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít štěstí při slosování, jeden pár těchto bot je váš.

Boty RSA Rider jsou navržené tak, že nejen bezpečně ochrání nohu při jízdě na motorce, ale dá se v nich také celkem pohodlně chodit. To je velká výhoda například když na motorce jedete něco vyřídit do města, nebo se na výletě vydáte třeba na prohlídku hradu. Boty jsou vyrobeny ze syntetické kůže s mikrovláknem a vnitřní podšívkou z materiálu 3D mesh, který zaručuje dobrou cirkulaci vzduchu. Ochranu nohy v případě pádu poskytuje zpevněná špička a pevný TPU chránič paty a kotníku. Nárt je v oblasti řadicí páky zesílený a obouvání usnadňuje suchý zip v kombinaci se speciálním systémem rychlého a rovnoměrného utahování. Abyste neprodřeli špičky v první zatáčce, jsou boty opatřeny kovovými odnímatelnými slidery, a pohodlnou chůzi zaručuje protiskluzová gumová podrážka. Kompletní sortiment bot značky RSA, jejichž dovozce je MotoZem, najdete zde.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Jakým speciálním systémem zapínaní jsou boty RSA Rider vybaveny?
    • RSA systém
    • MESH systém
    • ATOP systém

Informace o redaktorovi

Petr Poduška - (Odebírat články autora)
Press - (Odebírat články autora)

Související firma
  • MotoZem

    MotoZem nabízí vše pro motorkáře na jednom místě! Na našich prodejnách v Dobré, Modřicích, Plzni, Čestlicích a Senci pro Vás máme k dispozici široký sortiment motorkářských věcí. Na rozsáhlých prodejních plochách najdete téměř vše, co potřebujete, další věci jsme schopni obratem dodat z našeho s...
TOPlist