Hrajte o motokrosové rukavice AXO Padlock

Dnešní soutěž je určena především vyznavačům jízdy v terénu. Ve hře jsou motokrosové rukavice známé italské značky AXO, a vy máte jedinečnou šanci jeden pár získat zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při slosování.

Hrajte o motokrosové rukavice AXO Padlock

Italská značka AXO vyrábí oblečení a boty pro off-roadové jezdce už téměř 40 let - založena byla v roce 1978, a od té doby patří mezi světovou elitu. Její sortiment se vzhledem k rostoucímu zájmu o motocyklový sport neustále rozšiřuje, a v současné době AXO obléká bahnomilné motorkáře od hlavy až k patě. 

Firma Motozem, která k nám produkty značky AXO dováží, teď jednomu z vás nabízí pár rukavic Padlock. Jedná se o textilní jednovrstvé rukavice s vysokou odolností proti prodření, opatřené stretchovými prvky a chrániči článků prstů. Na bříškách dvou prstů mají protiskluzový proužek pro jistější ovládání páček, a neoprenová manžeta zakončená suchým zipem zpříjemňuje nošení. Rukavice AXO Padlock se vyrábí ve třech barevných provedeních a čtyřech velikostech. Výherci soutěže si samozřejmě může barvu i velikost vybrat podle svého gusta.

Pro účast v soutěži se prosím přihlašte

Pro účast v naší soutěži je nutné se přihlásit ke svému účtu (vpravo nahoře) nebo se zaregistrovat na stránkách www.motorkari.cz. Děkujeme.
  • Jaké produkty značky AXO můžete nalézt v nabídce eshopu MotoZem?
    • Přilby, nepromoky, rukavice, zavazadla
    • Přilby, boty, chrániče, dresy
    • Rukavice, kalhoty, kombinézy, vesty

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.52
Známkováno: 29x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MotoZem

    Prodejna v Dobré nabízí vše pro motorkáře na jednom místě! Na prodejní ploše 1000m2 najdete téměř vše co potřebujete, další věci jsme schopni obratem dodat z našeho skladu. Nabízíme široký sortiment oblečení, doplňků a dílů na motorku. Moto oblečení je přehledně členěno do následujících sekcí: bun...
TOPlist