ktm_unor
Vychází časopis Drž stopu

Mezi čtenáře míří nové vydání časopisu pro bezpečnou jízdu a umění ovládání stroje Drž stopu. Co najdete ve vydání březen/duben?

S Liborem Podmolem jsme bezprostředně po návratu z Dakaru mluvili o jeho pocitech a zkušenostech. Určitě si to přečtěte, teď už to možná vnímá všechno jinak. Na několika stranách řešíme velké téma: airbagové systémy. Zkušenosti z terénu i ze silnice, výhody a nevýhody, tipy na kvalitní vesty a bundy.

Libor Hubík, zakladatel PSÍ Hubík vás při výběru nového vybavení navede správným směrem tak, abyste se cítili komfortně a přitom byli v bezpečí.

Záchranář a motorkář Honza Mikovec vysvětluje, co nikdy nedělat, když se ocitnete u dopravní nehody motorkáře a čím mu naopak můžete zachránit život. My k tomu přikládáme jednoduchý Klíč k první pomoci, který můžete vozit všude s sebou.

Jarda Šíma otestoval CFMoto a jak je jeho zvykem, shrnul své dojmy a zkušenosti jak z letního období, tak z jízdy na sněhu.

Navšítívíme motoškolu TRIPLE, kde nepustí žáka na silnici dřív, dokud se nenaučí pořádně jezdit.

Z bývalého šéfa protimafiánského útvaru Roberta Šlachty se vyklubal příznivec motocyklů a rychlých aut a s námi se bavil i o tom, co je podle něj spravedlnost a jak se má chovat správný chlap.

Můžete se těšit také na zajímavé typy na jednostopé stroje, tajemství airbrushe, přehled motorkářského tetování, holky za řídítky, historii prasete, letošní narozeniny motocyklových značek, vaši fotogalerii nebo zpěváka Arakainu Honzu Toužimského. To všechno najdete v časopise Drž stopu vydání březen/duben, distribuovaného 16. března do vašich schránek.

Bohužel vzhledem ke koronavirovým opatřením je možné tištěné vydání časopisu koupit pouze prostřednictvím webových stránek www.drzstopu.cz nebo www.send.cz/drzstopu. Kdo si chce číst časopis on-line, najde ho na www.alza.cz v sekci knihy a časopisy.
Až se opatření uvolní, najdete náš časopis v prodejnách Motozem a Geneze a na dalších místech, kde se scházejí motorkáři.

Informace o redaktorovi

TZ - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist