Startovní listina FIM Cupu Superstock 1000

Matěj Smrž a Richard Cooper za český tým MS Akuna Racing.

Startovní listina FIM Cupu Superstock 1000
    5.- Riccardo Chiarello (ITA Kawasaki ZX10R) Team Lightspeed Kawasaki
    8.- Loic Napoleone (FRA Suzuki GSXR1000) Celani Team
    9.- Luca Scassa (ITA MV Agusta F4) EVR Corse Ormeni Racing
  10.- Giuseppe Natalini (ITA Yamaha YZF R1) Team Trasimeno
  11.- Dennis Sacchetti (ITA Kawasaki ZX10R) PSG-1 Kawasaki Corse
  12.- Leuthe Biliatti (GER MV Agusta F4) EVR Corse Ormeni Racing
  14.- Mauro Belliero (ITA Honda CBR 1000RR) Team MCR
  15.- Matteo Baiocco (ITA Yamaha YZF R1) Team Umbria Bike
  16.- Enrique Rocamora (ESP Yamaha YZF R1) RG Team
  17.- Cedric Tangre (FRA TBA) Team Yohann Motor Sport
  18.- Eric Van Bael (BEL TBA) SRC Racing Team
  21.- Leo Bovee (NED Suzuki GSXR1000) Piet Geluk Racing Team
  24.- Marko Jerman (SLO Suzuki GSXR1000) MD Team Jerman
  28.- Sepp Vermonden (BEL Suzuki GSXR1000) Racing Dirk Van Mol
  31.- Mario Giuseppe Barone (ITA MV Agusta F4) GiMotorsport
  33.- Sheridan Morais (RSA Suzuki GSXR1000) EMS Racing
  34.- Mark Pollock (IRL Suzuki GSXR1000) EMS Racing
  35.- Allard Kerhoven (NED Suzuki GSXR1000) Oliveira Suzuki
  40.- Hervé Gantner (SUI Yamaha YZF R1) Ticino Hosting Team
  41.- Nick Henderson (AUS TBA) Beowulf Motorsport.com
  42.- Alex Martinez Mas (ESP Kawasaki ZX10R) Team PMS Corse
  44.- Roberto Lunadei (ITA Yamaha YZF R1) 44 Racing Team
  45.- Gianluca Rapicavoli (ITA MV Agusta F4) GiMotorsport
  47.- Richard Cooper (GBR Honda CBR 1000RR) MS Akuna Racing Team
  53.- Alessandro Polita (ITA Suzuki GSXR1000) Celani Team Suzuki Italia
  55.- Olivier Deporter (BEL Yamaha YZF R1) Autophone Racing
  57.- Ilario Dionisi (ITA Yamaha YZF R1) Team Trasimeno
  69.- David Fouloy (FRA Suzuki GSXR1000) TKR
  71.- Petter Solli (NOR Yamaha YZF R1) Solli Racing
  73.- Simone Saltarelli (ITA Kawasaki ZX10R) Team PMS Corse
  74.- Jason Perez (USA Suzuki GSXR1000) HP Racing
  77.- Claudio Corti (ITA Yamaha YZF R1) Team Lorenzini by Leoni
  82.- Giuseppe Cedroni (ITA Honda CBR 1000RR) Team MCR
  86.- Ayrton Badovini (ITA MV Agusta F4) Biassono Racing Team
  96.- Matej Smrz (CZE Honda CBR 1000RR) MS Akuna Racing Team
  99.- Danilo Dell’omo (ITA Suzuki GSXR1000) Team Alstare Cruciani

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist