Startovka Word Cupu Superstock

Bez českého jezdce se bude muset obejít po několika letech šampionát třídy Superstock, který se od letošního roku jede jako světový pohár.

Startovka Word Cupu Superstock
  5 Riccardo Chiarello (ITA - Suzuki) Alstare Suzuki Corona Extra
  9 Luca Scassa (ITA - Yamaha YZF R1) Ormeni Racing
11 Denis Sacchetti (ITA - Kawasaki ZX10) Team PSG-1 Corse
12 Denny Lannoo (BEL - Yamaha YZF R1) Team Zone Rouge
15 Pierrot Lerat Vanstaen (FRA - TBA) Association Plein Gaz
16 Enrique Rocamora (ESP - Suzuki GSX 1000R) HP Racing
21 Alex Martinez Mas (ESP - Yamaha YZF R1) Team Agusta PMS (Garella)
22 Leroy Verboven (BEL - Suzuki GSX 1000R) Herman Verboven Racing
23 Valerio Rufoloni (ITA - Yamaha YZF R1) Team Agusta PMS (Garella)
24 Marko Jerman (SLO - Kawasaki ZX10) Moto Drustvo Depala Vas
25 Olivier Deporter (BEL - Yamaha YZF R1) Autophone Racing
27 Ron Van Steenbergen (NED - Yamaha YZF R1) Jarno Jansen Racing
28 Sepp Vermonden (BEL - TBA) Sepp Racing- DIRK VAN MOL
31 Vittorio Iannuzzo (ITA - MV Agusta) GiMotorsport
33 Petter Solli (NOR - Yamaha YZF R1) SolliRacing
34 Fabrizio DeMarco (ITA - MV Agusta) GiMotorsport
35 Jan Roar Ims (NOR - Yamaha YZF R1) IMS Racing Team
37 William De Angelis (RSM - Yamaha YZF R1) Team Trasimeno
40 Hervé Gantner (SUI - Yamaha YZF R1) Team Badan Yamaha
41 Craig Coxhell (GBR - Suzuki GSX 1000R) EMS Racing
43 José Manuel Hurtado (ESP - Yamaha YZF R1) Alapont Competition
47 Richard Cooper (GBR - TBA) AKUNA Racing Team
53 Alessandro Polita (ITA - Suzuki GSX 1000R) Celani Suzuki Italia
54 Kenan Sofuoglu (TUR - Yamaha YZF R1) Yamaha Motor Germany
55 Massimo Roccoli (ITA - Yamaha YZF R1) Italia Lorenzini by Leoni
57 Ilario Dionisi (ITA - Suzuki GSX 1000R) Celani Suzuki Italia
68 Daniele Vaghi (ITA - MV Agusta) EVR Corse Biassono Racing Team
69 Didier Van Keymeulen (BEL - Yamaha YZF R1) Yamaha Motor Germany
73 Martin Choy (BLG - Suzuki GSX 1000R) Prista Oil Racing Team
75 Ghisbert van Ginhoven (NED - Ducati 999 S) MCT-Sitra
77 Nicolas Saelens (BEL - Ducati 999 S) MCT-Sitra
82 Yann Gyger (SUI - Honda CBR 1000RR) Team Tyger
86 Ayrton Badovini (ITA - MV Agusta) EVR Corse Biassono Racing Team
88 Victor Cox (GBR - Suzuki GSX 1000R) Beowulf Motorsport.com
99 José Lombardo Morales (ESP - TBA) Team Electrolombar
??? (Honda CBR 1000RR) Roca & Mas Competicio`

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist