Roberto Rolfo oficiálně u Caracchiho

O vstupu italského jezdce Roberto Rolfa do světového šampionátu třídy Superbike jsme vás na těchto stránkách již informovali, včera však byla celá záležitost oficiálně potvrzená.

Roberto Rolfo oficiálně u Caracchiho
Ve čtvrtek 29. prosince 2005 byla podepsaná smlouva mezi Roberto Rolfem a superbikovým týmem Scuderia SC Caracchi. Po ročním působení s motocyklem Ducati Desmosedici GP4 v šampionátu MotoGP, bude italský jezdec pokračovat ve spolupráci s italskou továrnou i v roce 2006, když jeho novým materiálem bude stroj Ducati 999 F05, se kterým se poprvé seznámí při testech ve Valencii plánovaných na 6. - 8. ledna tohoto roku.
Stefano Caracchi - majitel týmu
Roberto je jedním z nejzajímavějších jezdců světové závodní arény, spojuje v sobě mládí a velkou zkušenost. Absolvoval kompletní sezónu MotoGP a tak má již dobré zkušenosti se čtyřtaktním motocyklem, i když je ovšem mezi stroji MotoGP a superbike velký rozdíl. Věřím, že Robby, který ve třídě 250 ccm patřil k nejlepším, může následovat stejný model jako Marco Melandri, který po krátké době učení patří k nejlepším v šampionátu. Musíme se na náš šampionát dívat v rámci našich možností, přesto jsem si jistý, že budeme schopni nabídnou Robertovi takovou podporu, která bude schopna ukázat jeho talent."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist