Jakub Smrž: Autogramiáda v Brně

Je přeci úplně jedno, zda se motocyklová výstava koná v Praze či v Brně, důležité totiž je, aby motocyklový a sportovní fanoušek „nestrádal“. A o to by se měli snažit samotní pořadatelé různými doprovodnými akcemi.

Jakub Smrž: Autogramiáda v Brně

Autogramiáda Kuby Smrže na Motosalonu v Brně

Na jednu takovou zaručenou Vás v rámci premiérového brněnského Motosalonu můžeme pozvat i my. Jejím pořadatelem však není organizátor veletrhu, jak by jste se mohli třeba i domnívat, nýbrž firma MMB s.r.o., co by výhradní zástupce a dovozce značky W2 Boots pro Českou republiku, s nimiž závodí právě i jediný Čech v MS Superbiků – Jakub Smrž.


A o co se jedná?

O klasickou autogramiádu Jakuba Smrže, českého závodníka v seriálu WSBK, který má za sebou již první ostrý start v letošním superbikovém MS.

Kde a kdy se bude akce konat?
V prostorách expozice stánku firmy MMB /W2 boots /č.25/ v novém pavilónu P brněnského výstaviště, v sobotu 13.3.2010 od 13:45.

Co si máte vzít sebou?
Hlavně dobrou náladu! I přestože však budou k dispozici specielní podpisové kartičky, klidně si sebou vezměte vše, co si od Jakuba chcete nechat osobně podepsat. A můžou to být třeba rovnou i Vaše čerstvě koupené boty na motorku právě od W2 boots.

Budeme se na Vás těšit!


Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist