Haslam druhým jezdcem BMW

Britský pilot Leon Haslam bude vedle Troye Corsera druhým jezdcem továrního německého týmu BMW.

Haslam druhým jezdcem BMW
Dle italských médií podepsal včera britský jezdec Leon Haslam smlouvu s továrním týmem BMW Motorrad Motorsport, a bude tak týmovým kolegou australského jezdce Troye Corsera .
 
Anglický pilot se rozhodl pro BMW po rozhovoru se šéfem současného týmu Alstare Suzuki  , Francise Batti, který ho informoval o výsledcích svého "jednání" v Japonsku přímo v továrně Suzuki. 

"Už šest týdnů čekáme na oficiální potvrzení od Suzuki Japan, jaká bude jejich další oficiální strategie. Ale nedostali jsme písemně vůbec nic. Takže jsme se s Leonem dohodli, že ačkoliv má s námi dvouletou smlouvu, tak může jednat s jinými továrnami o roce 2011. Nechceme mu totiž stát v cestě, když sami nevíme jaká bude nejbližší budoucnost našeho týmu. Samozřejmě, že jsme zklamání, ze skutečnosti, že jsme ztratili tak nadějného jezdce. Ovšem naše domovská továrna je zřejmě jiného mínění. V neděli v noci se stal Haslam volným!", řekl Francis Batta.

První test Leona Haslama s novým motocyklem BMW se uskuteční hned po posledním závodě této sezóny, tedy na francouzském okruhu Magny Cours začátkem října.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist