Charita týmu Effenbert Liberty Racing

Charitativní akce týmu Effenbert Liberty Racing. V rámci Grand Prix Evropy, která je druhým závodem mistrovství světa superbiků, a která se koná na okruhu Donington Park (Velká Británie) ve dnech 25.-27. března 2011, se bude konat pod záštitou "Liberty Media" charitativní akce na podporu "TLC Nottinghamshire".

Charita týmu Effenbert Liberty Racing
Ta od roku 2005 spolupracuje s pohotovostním centrem, s dětským oddělením a při mimořádných událostech v Británii. Dětem v traumatickém stavu distribují zaměstnanci medvídka, který pomáhá malým pacientům dostat je do veselé nálady a přátelsky přijímat následovná lékařská vyšetření.

U příležitosti oběda ve svátek Sv. Valentýna, který se konal v Nottinghamu 13. února byly nabízeny prostřednictvím našeho týmu kompletní služby v hospitality týmu Effenbert Liberty Racing "Paddock Pass", které byly následně vydraženy v nejvyšší nabídce.

Celý získaný obnos, byl převeden na konto „TLC Nottinghamshire“, a významně tak přispěl k další podpoře celé nadacehttp://www.tlcnottinghamshire.co.uk/.

Na výše uvedený závodní víkend jsme také nabídli reklamní prostor na kombinéze Sylvaina Guintoliho (nebo na jeho motocyklu), který bude k dispozici zájemci s nejvyšší nabídkou. I v tomto případě bude celá částka získaných peněz darována nadaci TLC Nottinghamshire.
V případě, že máte zájem přispět k této charitativní iniciativě, kontaktujte prosím přímo na adrese uvedené na jejich příslušných internetových stránkách, nebo TLC Nottinghamshire Liberty Media (www.medialiberty.eu) 
Přikládáme děkovný dopis od TLC Nottinghamshire v plném znění:

Dear Team Effenbert Liberty Racing,

Valentines Lunch 13February 2011

I am writing on behalf of ‘Teddies for Loving Care Nottinghamshire’ to thank you for donating a prize for the auction at our Valentines Lunch on the 13 February.

A major part of the event was the auction and raffle so your donation contributed greatly to the success of the event. In total we raised on the day just under £4000, a really fantastic achievement.

All the proceeds raised by the Teddies for Loving Care goes to providing teddies to local hospitals Accident and Emergency and Paediatric Units for the medical staff to give, at their discretion, to children admitted who are in severe distress and where the staff feel that a Teddy or soft toy to cuddle will help alleviate the stress and assist them in their work. We also donate equipment which would not otherwise be funded, such as games machines to occupy children whilst in hospital or waiting for treatment.

A list of all of the companies donating was placed on every table and I was pleased to refer those present to this. I have also placed the list on our website at www.tlcnottinghamshire.co.uk where it will remain on the front page for the next month.

Thank you for helping us to help others in their time of need.

Yours sincerely,

Graham Riche

Graham Riche
Chairman TLC Nottinghamshire 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist