Kagayama vyhrál Superpole

Prestižní 8 hodinovka v Suzuce měla na pořadu pro zítřejší závod nejen kvalifikaci, ale později pro deset nejrychlejších týmů i Superpole. Nejlepší pozici si vyjel tým Yoshimura Suzuki ve složení Yukio Kagayama- Nobu Aoki (oba Japonsko) a Joshua Watters (Austrálie).

Kagayama vyhrál Superpole

8 hodinovka Suzuka - Superpole Top-10, 1. jezdec týmu

01- Yoshimura Suzuki Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Yukio Kagayama – 2’08.001
02- Monster Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Katsuyuki Nakasuga – 2’08.025
03- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 100RR – Takumi Takahashi – 2’08.162
04- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Kousuke Akiyoshi – 2’08.258
05- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – Takashi Yasuda – 2’09.770
06- Yamaha Racing France GMT94 – Yamaha YZF R1 – Matthieu Lagrive – 2’09.409
07- BMW Motorrad France 99 – BMW S1000RR – Erwan Nigon – 2’09.545
08- Crown Keibihosyou Racing – Honda CBR 1000RR – Toshiyuki Hamaguchi – 2’09.725
09- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR – Jamie Stauffer – 2’10.300
10- EVA RT Test Type-01 Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Osamu Deguchi – 2’10.979

8 hodinovka Suzuka - Superpole Top-10, 2. jezdec týmu

01- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Shinichi Itoh – 2’08.541
02- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 1000RR – Makoto Tamada – 2’09.451
03- Yoshimura Suzuki Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Josh Waters – 2’09.689
04- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – Kazuki Tokudome – 2’09.754
05- EVA RT Test Type-01 Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Tamaki Serizawa – 2’11.088
06- Monster Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Gwen Giabbani – 2’12.167
07- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR – Wayne Maxwell – 2’12.380
08- Yamaha Racing France GMT94 – Yamaha YZF R1 – David Checa – 2’12.614
09- BMW Motorrad France 99 – BMW S1000RR – Damian Cudlin – 2’13.175
10- Crown Keibihosyou Racing – Honda CBR 1000RR – Koji Kitaguchi – 2’13.394

Pořadí v kvalifikaci:

01- Yoshimura Suzuki Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Kagayama/Waters/Aoki
02- Monster Yamaha YART – Yamaha YZF R1 – Nakasuga/Giabbani/Jerman
03- MuSASHi RT HARC-PRO Honda – Honda CBR 100RR – Takahashi/Tamada/Okada
04- F.C.C. TSR Honda – Honda CBR 1000RR – Akiyoshi/Itoh/Kiyonari
05- Honda Suzuka Racing Team – Honda CBR 1000RR – Yasuda/Tokudome
06- Yamaha Racing France GMT94 – Yamaha YZF R1 – Lagrive/Checa/Foray
07- BMW Motorrad France 99 – BMW S1000RR – Nigon/Cudlin/Gimbert
08- Crown Keibihosyou Racing – Honda CBR 1000RR – Hamaguchi/Kitaguchi/Watanabe
09- Honda Dream RT Sakurai Honda – Honda CBR 1000RR – Stauffer/Maxwell
10- EVA RT Test Type-01 Trick Star – Kawasaki ZX-10R – Deguchi/Serizawa/Takeishi
11- Teleru HoneyBee Racing – Honda CBR 1000RR – Iwata/Sekiguchi/Noda
12- Toho Racing Hiroshima Desmo – Ducati 1098R – Yamaguchi/Kunikawa/Eguchi
13- Woodstock BEET Racing Team – Kawasaki ZX-10R – Osaki/Nishijima/Kikugawa
14- MotoMap Supply – Suzuki GSX-R 1000 – Teshima/Konno
15- Suzuki Endurance Racing Team – Suzuki GSX-R 1000 – Philippe/Sakai/Delhalle
16- Bolliger Team Switzerland – Kawasaki ZX-10R – Higashimura/Stamm/Saiger
17- Team M II R Z-Tech – Suzuki GSX-R 1000 – Inagaki/Yoshida/Namekata
18- Team Tras – BMW S1000RR – Teramoto/Takada/Katahira
19- Confia H.M.F. – Aprilia RSV4 Factory – Suma/Takamiya/Takahashi
20- Honda TT Legends – Honda CBR 1000RR – Donald/McGuinness/Amor
21- Winner Z-Tech – Suzuki GSX-R 1000 – Okuda/Kunimatsu/Okuda
22- Team Sugai Racing Japan – Aprilia RSV4 Factory – Sugai/Ogata
23- B-Square Racing & Osaka SAM-RT – Kawasaki ZX-10R – Tanaka/Ota/Sato
24- All Honda Joint Team of Company – Honda CBR 1000RR – Noyori/Oyama
25- Honda Escargot & PGR & Sayaama – Honda CBR 1000RR – Kuboyama/Nakatsuhara
26- Team Shinsuke – Honda CBR 1000RR – Nakaki/Tsuda/Suzuki
27- GreenTec Toukai Yamasina – Kawasaki ZX-10R – Mizusawa/Yamasaki/Noda
28- Team Etching Factory 15 – Yamaha YZF R1 – Usami/Bito/Takemi
29- Honda Ryokuyokai Kunamoto – Honda CBR 1000RR – Yoshida/Iida/Kitaori
30- Suzuka Community Racing Team – Honda CBR 1000RR – Matsui/Shimohi
31- Honda QCT Meiwa Racing – Honda CBR 1000RR – Ando/Yamanaka
32- Team Hashimotogumi – Suzuki GSX-R 1000 – Soma/Tani
33- Arrow Tree Pleasing & O-Tec – Honda CBR 1000RR – Ouchida/Yagi/Watanabe
34- Team 38 PS-K – Kawasaki ZX-10R – Karita/Yamashita/Keyes
35- Club Next & Nakamura – Honda CBR 1000RR – Yoshihiro/Kitada/Shimizu
36- Hokkaido Sabeder – Yamaha YZF R1 – Nanba/Abiko/Kitajima
37- Dog House Drag with Kota – Suzuki GSX-R 1000 – Higuchi/Iwatani/Hisazumi
38- Team Honda Technical College – Honda CBR 1000RR – Furusawa/Hamaguchi
39- BullDocker Tagos Halumoto – Aprilia RSV4 Factory – Mogi/Kato/Okajima
40- Team Frontier CWR – Yamaha YZF R1 – Kishida/Fukami/Shinjo
41- Ridez & Panolin – Honda CBR 1000RR – Sato/Igarashi/Shimizu
42- Honda EG Racing – Honda CBR 1000RR – Kuribayashi/Honda/Hondo
43- Honda Dream RT Wakayama – Honda CBR 1000RR – Nishinaka/Miki/Gonzui
44- La Bellezza Speed & Wild7 – Ducati 1098R – Takasugi/Kawahara/Hori
45- Plus One MCRT – Kawasaki ZX-10R – Imazu/Nishikawa
46- Team Etching Factory 16 – Yamaha YZF R1 – Nakaoka/Tanaka/Nakai
47- Team Okayama Trouble Tribe – Honda CBR 1000RR – Hanafusa/Sato/Tamura
48- Banner Racing – Ducati 1098R – Kaneda/Dan/Inagaki
49- Motokids CSS Kawauso RT – Yamaha YZF R1 – Kojima/Yoshida/Higuchi
50- Motokids Nergal YSP Mitaka – Yamaha YZF R1 – Wakamatsu/Nakao/Takano
51- Honda Blue Helmets MSC – Honda CBR 1000RR – Otsuka/Kurita
52- Kouyoukai Dream Racing – Honda CBR 1000RR –Ebinuma/Nakamura/Kurayama

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist