Talmacsiho domácí závod

Na domácí brněnský závod se tým začal připravovat s předstihem již minulý týden. Jelikož Brno máme nahlášeno jako testovací trať, nastěhovali jsme se na dva dny do Brna a s předstihem začali řešit nastavení na domácí závod.

Talmacsiho domácí závod
Domácí závod většinou znamená veliké očekávání od sponzorů i fanoušků a ne vždy se toto podaří. Nervozita bývá větší a tlak okolí znatelnější. Nicméně vzhledem k testu, jsme do Brna přijeli perfektně připrveni. Včetně nového motoru a Gábor včetně lehce předělaného designu kombinéz.

Celý tým byl nachystán podat profesionální výkon a zakončit to pěkným výsledkem. Hned první volný trenink v pátek ukázal, že tato cesta byla správná. Gabor zajel osmý nejlepší čas byl konečně hodně spokojen s nastavením motorky. Toto dokázal perfektně zůročit i v odpolední kvalifikaci a zajel pro nás famózní sedmé místo. A to i přes to, že po prvním zajetí do boxu mechanici zjistili, že z chladiče Gáborovi motorky teče voda a následovala brilantní desetiminutová výměna za chladič nový.

S velkým očekáváním jsme tedy nastoupili do sobotních jízd, kdy po dohodě s Gáborem jsme ve volném treninku vyzkoušeli nějaké varianty nastavení.
Nicméně odpoledne si s námi zahrálo loterii počasí. A také hodinové zpoždění díky pádu v superbikovém Superpoli. V momentě, kdy jsme odjeli první část kvalifikace, začali na trať v různých místech padat kapky. žádný výrazný déšť, ale pro jezdce velmi nepříjemné. Tou dobou se Gábor pohybval kolem dvanáctého místa. Do závěru jsme tedy museli dát naprosto vše. A v nejrychlejším kole v samém závěru dostal před Gáborem highsider Sofuoglu a byl konec. Do zítřejšího závodu startujeme z i tak skvělého 11. místa.

Start ze třetí řady nicméně dává do závodu hodně nadějí na skvělé domácí umístění. Doufejme, že nás podpoří co největší množství fanoušků. Děkujeme předem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist