Stefan Bradl má pro Japonsko zelenou

Německý jezdec LCR Hondy RC213V Stefan Bradl podstoupil ve čtvrtek dopoledne vstupní prohlídku u hlavního lékaře Dr. Tsuyoshi Karasawy jejímž výsledkem bylo uschopnění německého závodníka pro předposlední podnik sezony seriálu Grand Prix.

Stefan Bradl má pro Japonsko zelenou
Stefan Bradl si zlomil kotník pádem ve čtvrtém tréninku malajské Grand Prix v Sepangu, musel na operaci, a i když o necelý týden později absolvoval se svolením hlavního lékaře první trénink na Phillip Islandu, další prohlídka u lékaře už znamenala konec příprav na Velkou cenu Austrálie.
Stefan Bradl chodil dvakrát denně na fyzioterapii, a i když nebude ve stoprocentní kondici, pevně věří, že je natolik silný, aby v japonské Motegi bojoval o dobrý výsledek. Jednoduché to mít nebude, protože si je vědom charakteru dráhy s místy, kde je třeba často tvrdě brzdit.

„Samozřejmě jsem rád, že jsem zpátky, zejména pak na dráze, která je velmi důležitá pro Hondu,“ uvedl Stefan Bradl. „Už nechodím o berlích a kotník je stále lepší. Musím za to poděkovat personálu Moblilní kliniky, jenž odvedl úžasnou práci.“

V průběžném hodnocení je nyní Stefan Bradl sedmý a v posledních dvou kolech šampionátu bude bojovat s Álvarem Bautistou o celkové šesté místo, na které nyní ztrácí dvanáct bodů.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist