Moto2: Antonio Banderas sponzorem

Španělský tým PromoRacing pojede mistrovství světa 2010 se dvěma jezdci, Joanem Olivém (26 let) ze Španělska a Američanem Kenny Noyesem (29).

Moto2: Antonio Banderas sponzorem
Tento španělský tým si tak splnil svůj desetiletý cíl, když celou dobu jezdil závody CEV a nyní tedy nastoupí do MS. Původně měl za tým jezdit Aleix Espargaro, ale ten odešel do MotoGP k týmu Pramac Ducati. 

Týmovému šéfovi Dani Dehahivemu se podařilo získat jako týmového sponzora a částečného majitele týmu miláčka žen, herce Antonia Banderase. Tým se bude jmenovat Jack & Jones by Antonio Banderas. Tento španělský herec je od roku 1996 ženat s americkou herečkou Melanií Griffith a je znám především z filmů "Zorro" a "Shrek". 

"Banderas je obrovský motocyklový fanoušek závodů Grand Prix a doma v Los Angeles se rád dívá na všechny závody MotoGP a to i přesto, že jsou tam třeba 4 hodiny ráno",
říká o herci Dennis Noyes, otec jezdce Kennyho a známý motocyklový novinář.

PromoRacing tým testoval jak ve Valencii, tak i v Almerii, když jako jediný používá šasí britské firmy Harris. 

Jako jezdci pojedou Španěl Joan Olive - přestoupivší z MS do 125 ccm, kde v posledních čtyřech letech vždy skončil celkově v Top 10 a celkem 9x stál na stupních vítězů.


a Američan Kenny Noyes - ten zase jezdil CEV a skončil ve formule Extreme celkově 4.
"Když jsme hledali sponzora, tak jsem se spojil s Banderasem. Ten se dopodrobna seznámil s našimi dosavadními výsledky a potom se rozhodl ke spolupráci. Jeho velký přínos je především v tom, že dokáže naše jezdce obrovsky motivovat, neboť chce být na většině závodů Grand Prix. Navíc nám přinese obrovskou medializaci celého týmu." vysvětlil dále týmový šéf Dani Dehahive.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.25
Známkováno: 4x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist