Dejvid17 (1088) napsal 12.10.2012 v 21:27

tak s touhle helmou a těma očima to začal Nakano co si pamatuju... to byly časy... Kawa v GPčkách... já furt v koutku duše doufám, že se vrátí... :) i když je to asi off topic...

God (1015) napsal 12.10.2012 v 14:40

Rozhodně má super helmu

josef58 (837) napsal 11.10.2012 v 19:43

Tak tento závod bude možná poslední, kdy uvidíme na startu 3 tovární motocykly, nebo-li 5 celkem od výrobce
Od příští sezóny to už budou mít totiž přísně zakázáno jak jinak, než dalším "úžasným" reglementem

josef58 (837) napsal 11.10.2012 v 19:36

Ten Abe tak to bylo fakt neuvěřitelný. Pro nás neznámý jezdec se rval s Doohanem o první místo a pak obrovský salta na konci cílovky.
Třeba to někdo najde a hodí sem.

PityGPX (949) napsal 11.10.2012 v 17:54

škoda že nekdo nema video jak loni spadl ve warm upu ve valencii. Jeho "pad" byl možná nej pad roku v mgp.

charon87 (101) napsal 11.10.2012 v 15:23

Pánové redaktoři nebyly by další fotky Nagasugovi motorky, protože to je M1 model 2013!

Le-Corbusier (432) napsal 11.10.2012 v 15:05

Ještě bych vzpoměl na N. Hagu 1998. Jeden týden se nějakej borec s číslem 41 honí s A. Slightem ve WSBK o vítězství. A druhý týden startuje ten samej na Yamaze 500 v suzuce a dojede na bednu. Sakra co to je za chlapa?! Hmm nějakej Haga. Od té doby si to jméno pamatuju.

Krabbio (1002) napsal 11.10.2012 v 14:59

Jsem na nej zvedavy, okruh zna a ma dobrou masinu. Mlhl by bljovat ve skupince s Bradlem a spolu, to by pridalo na atraktivite. Pred nasim Kajou podle me na konci zavodubude.

IvanDvoutakťák (5108) napsal 11.10.2012 v 14:20

Koukám, že nejsem "staromilcem" sám . . .

Kubát (1404) napsal 11.10.2012 v 13:43

bývaly to super časy, kdy Japonci na jejich okruzích skoro vždy atakovali první příčky. Např. takové superbikové Sugo (tam vyhrála jen hrstka nejaponců) nebo třeba zrovna ta suzuka 2002, kdy rio vedl drtivou většinu závodu...to bejvaly časy

miramara (1568) napsal 11.10.2012 v 13:29