Další dvouvteřinový krok vpřed

Dvouvteřinové zlepšení ve druhé kvalifikaci před nedělní italskou Grand Prix znamenalo alespoň nepatrný posun Karla Abrahama na gridu.

Další dvouvteřinový krok vpřed
Zvykání si na nový materiál a najít tu správnou jízdní stopu, tyto postupné krůčky byly nastavenou laťkou pro dnešní sobotní kvalifikaci. Zároveň měly pomoci českému mladíčkovi i k vylepšení startovní pozice. A nakonec se tak i stalo. Již ráno se dokázal Kája zrychlit a odpoledne pak svůj zlepšení potvrdil, úplně spokojen však nebyl.
Karel Abraham:
„Ráno jsem se zlepšil o vteřinu a v odpolední kvalifikaci pak o další vteřinku a půl. V ranním tréninku jsem žádné problémy s motocyklem neměl a tak jsem se snažil najít správnou stopu a postupně zrychlit. V začátku kvalifikace jsem zajížděl píst a celá moje kvalifikace probíhala bez problémů. V posledním kole mě předjel Maďar Talmacsi, tím se mi naskytla možnost v jeho závěsu zajet podstatně lepší čas. Tým i já jsem spokojený s časem, ale pozice není dobrá. Pole je přehuštěné a mezi jezdci přede mnou jsou minimální časové rozestupy.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist