S dvanáctým místem je Hanika spokojený

Český závodník Karel Hanika jede v Malajsii poprvé a proto první den věnoval získávání zkušeností na pro něho novém okruhu. V prvním tréninku byl devatenáctý, druhý trénink uzavřel sedmnáctý. Výkonnostní skok předvedl během sobotního programu, když se do závodu kvalifikoval dvanáctým časem.

S dvanáctým místem je Hanika spokojený
Nejrychlejší kolo Karla Haniky bylo po pátečních trénincích na hodnotě 2'15,579 sekundy, což v kombinaci časů stačilo jezdci týmu Red Bull KTM Ajo na dvacátou pozici. Ve třetím tréninku zajel Karel Hanika kolo za 2'14,603 sekundy, což bylo zrychlení o téměř jednu sekundu a do závodu se kvalifikoval dvanáctým časem 2'13,884 sekundy.
„Dnes jsem spokojený, protože jsme se včera zaměřili jen na učení okruhu a najetí co největšího počtu kol. Je pravdou, že jsme dnes hodně pokročili ve srovnání s prvním dnem, což byl náš asi největší skok v dosavadní části roku,“ uvedl Karel Hanika. „S výsledkem jsem velmi spokojený, protože jsem kola jezdil úplně sám a to včetně dlouhých rovinek, což je dobrá zpráva pro zítřek. Doufám, že zítra zajedu dobrý závod.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.00
Známkováno: 1x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist