Vítězem SGP Evropy v Bydhošti je Kasprzak

Polák Krzysztof Kasprzak vyhrál Meridian Lifts European FIM Speedway Grand Prix, která se v sobotu 26.dubna odjela v polské Bydhošti. Druhé místo obsadil Australan Darcy Ward a třetí byl další Polák Jaroslaw Hampel.

Polský závodník vítězem závodu v Polsku, tak to je o bouřlivou atmosféru postaráno. Nepodařený večer naopak prožil vedoucí jezdec seriálu Nicki Pedersen, který inkasoval pouze pět bodů a spadl na druhou příčku průběžného hodnocení se ztrátou jedenácti bodů na Krzysztofa Kasprzaka.
Zatím se nedaří ani loňskému mistru světa Tai Woffindenovi, který teď v průběžném hodnocení šampionátu figuruje s dvanácti body na dvanácté příčce. Třiadvacetiletý britský závodník  už jistě vyhlíží pražskou Grand Prix, kde loni slavil vítězství.

Termín Grand Prix v Praze je 31.května 2014, ale do té doby se jezdci ještě premiérově utkají 17.května ve finském Tampere.

Průběžné hodnocení po závodu v Bydhošti (POL)