Grand Prix Austrálie - neděle

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Komentáře
be-bob (157) napsal 16.10.2011 v 06:27

skinny čím ho málem vyřadil??Tím že se nenechal předjet?Jednoznačně Bradlova chyba.Navíc De Angelis jede o třetí flek absolutně takže nevidím jediný důvod proč by měl nechat Bradla vyhrát.Navíc je to jeho teprve 2? vítěztví.Jinask Marquez klobouk dolů

jan26 (3677) napsal 16.10.2011 v 06:26

moto2 je vic nez WSBK

PityGPX (949) napsal 16.10.2011 v 06:23

Josef: ale ne, šampano ne, tady v moto2 to tolik neprožívám jako v wsbk kde se jelo o titul. De Angelisovi fandím v mt2 nejvíc ale celkově to není u mě ten nejhlavnější kůn. Ty máš jaké koně v kubatůrách?
Ale dobré je, že zopakoval loňský triump a ukázal že letos umí jezdit na špici. Na příští rok 100% zůstane v mt2 a pak se uvidí, buď sbk nebo mgp je možné. V MT2 nemá cenu byt věčně.

Max_Magor (5) napsal 16.10.2011 v 06:20

Marquez, závod snov!!! Ešte jeden infarktový závod o hodinu a infarkt istý!

josef58 (826) napsal 16.10.2011 v 06:20

Pity
už se popíjí šampáňo? Taky si myslím, že minutu za nebezpečnou jízdu by měl dostat Bradl a ne de Angelis

JEFFzx13 (489) napsal 16.10.2011 v 06:19

skinny:klídek,a běž si umejt ospalky at dobře vidíš..

josef58 (826) napsal 16.10.2011 v 06:16

Marquezi
velký dík za tu zhovadilou penalizaci
jinak španělé moc nemusím diky dorna, spzaspar

PityGPX (949) napsal 16.10.2011 v 06:13

skinny: no nevím, spíš mi to připadalo že Bradl zavadil o zadní kolo De Angelise.

jan26 (3677) napsal 16.10.2011 v 06:13

corti
z 20 fleku

Pepík: toš to je základ. Bylo jasné hned po FP a QP že je nejrychlejší a nechal si to do posledního kola aby zdramatizoval závod jako Valentíno v době litrů.

skinny (143) napsal 16.10.2011 v 06:12

de Angelis je neskutečnej hajzl. Málem Bradla vyřadil z boje o titul.

josef58 (826) napsal 16.10.2011 v 06:00

Marquezovi bych napařil další minutu za nebezpečnou jízdu při předjíždění v zátočině - 3 místo

marku jedem

josef58 (826) napsal 16.10.2011 v 05:51

Kuwa, kolik má ta trať na šířku- 6 metrů?

josef58 (826) napsal 16.10.2011 v 05:50

Pokud startovali na suchých, tak se omlouvám za ten předčasně ukončený závod - promotérovi

JEFFzx13 (489) napsal 16.10.2011 v 05:46

Ten Maq je asi robocop a jestli neutrapi gumy,tak bude druhy za Pištou..

JEFFzx13 (489) napsal 16.10.2011 v 05:34

Marques po 2.kole 16tej!mazeeeec

Paulo (2571) napsal 16.10.2011 v 05:30

Spies - kvůli pádu v kvaldě - žebra
Lorenzo - v nemocnici na operaci prstu

šimic (46) napsal 16.10.2011 v 05:29

josef- slejvák byl, start byl posunutý a ve druhém kole už svítilo slunko na mokrých by takové časy byly nemožné..a že je to jen jejich problém? ehm...

Paulo (2571) napsal 16.10.2011 v 05:26

tak nic, je sucho

be-bob (157) napsal 16.10.2011 v 05:25

co je s Benem?

já jsem teda nevšiml že by to vyhlásili jako mokrý,ale to neznamená že nemáš pravdu.

PityGPX (949) napsal 16.10.2011 v 05:24

tak on nakonec nepojede ani Spies asi..

be-bob (157) napsal 16.10.2011 v 05:24

ty vole já neumím psat.Bylo to pro josef58

be-bob (157) napsal 16.10.2011 v 05:23

jode stratovali na suchých,na mokrých by v životě nejeli tyto časy.Tím spíš po tolika kolech na suchu

Paulo (2571) napsal 16.10.2011 v 05:21

ať leje. aspoň by nám West ukázal, jak se jezdí na vodě

josef58 (826) napsal 16.10.2011 v 05:19

šimic
že jela většina na suchých? Když startovali, tak byl slejvák, a myslím, že závod byl vyhlášen jako mokrý, a pokud jeli na suchých, tak jen jejich problém , ne? Nebo snad je to zas jinak?

Paulo (2571) napsal 16.10.2011 v 05:04