Yamaha FZ6 Fazer S2 (2009)

Vlastník lakys
Vloženo 29.4.2015
Aktualizováno 7.5.2018

Klasický naháč. Cenově dostupná, léty ověřená motorka. Vzhledově mě dostala.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I)

Kawasaki Z 750: Vyšší cena, horší jízdní vlastnosti (údajně).

První dojmy - Přešel jsem z pětikila - předtím Honda CB 500. Rozdíl je obrovský, ne jen do výkonu. Motorka je o něco těžší, ale při jízdě to není znát. Celkově se dobře ovládá díky pozici jezdce a váhovému rozložení (řidiš je dost vysoko).

Doplňky na motorce - Držáky od Givi na boční brašny. Brašny k tomu boužel nebyly, ale jsou v plánu.
Klín motoru.

Motorka je prodaná.

Chtěl jsem univerzální motorku, která mi dopřeje sportovní jízdu i dovolenou ve dvou. Po prvních kilometrech můžu napsat, že mi to splní.

Posez je hodně dobrý, pohodlný. Batůžek byl je taky spokojený. Absence plexi štítku je znát, nad 120 km/h už to dost fouká. Do budoucna plexi určitě zvážím, min. na delší tripy. Bohužel vzhledově to s plexi už není ono..
Sedlo je vysoko a snadno se přenáší váha do zatáček. Vhodná pro vyšší postavy. Jeden z důvodů proč jsem ji vzal.

Proběhla klasická údržba jako výměna filtrů a kapalin. Gumy jsou objednané - Bridgestone T30. Edit.: Jsou prostě super, všem doporučuju!

Po najetí cca tisíce km jsem se utvrdil, že to byla správná volba. Za řidítky mám po každé vyjížďce větší jistotu a je to prostě prdel na tom jezdit..

Sieg
Sieg napsal 28.03.18 v 17:24 10b.

Vidím tam na foto poutní místo Homol 👍 také jsem přesedlal z cb500 na FZ6 10b

Ondra95
Ondra95 napsal 27.11.16 v 22:57 10b.

Pavelsk
Pavelsk napsal 09.05.15 v 13:00 10b.

Trefa do černého! Těším se na společné cesty...