Suzuki GSX-R 750 (2000)

Vlastník Rodgerman
Vloženo 25.4.2015
Aktualizováno 14.7.2016

Pro mně žlutý dábel, který neprotestuje a plní mně můj sen.

Motorka koupena od Nezapsal jsem si ho

Suzuki GSX-R 600: Byla to okruhovka.

První dojmy - Překvapila mně velikost, myslel jsem že se na ni se svýma 185cm ani neposkládám.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny nadšence asi.

Doplňky na motorce - Vypadá to všechno na originál až na zrcátka. Ale aspoň mužu přetvářet podle sebe.

Vždycky jsem toužil po podobné motorce. Ale jak už to asi bývá prvně byli proti rodiče , později manželka.Už nejsem nejmladší 4 křížek už mám za sebou a ještě jsem si chtěl trochu pojezdit.Zkušenosti s podobnejma motorkama moc nemám - občas jsem si něco půjčil na den - dva ale to nestačí. Takže doufám ,že nebudu zkušenosti sbírat hubou s cesty a později se o své dojmy podělím.

12.4.2016 Najeto cca 14 000km.Takže po roce ježdění musím konstatovat, že jsem udělal dobře když se vrátil k motorkám. Ze začátku byla únava, po vyjížďkách bolela prdel, brněly ruce - byl to ten začátečnický strnulý posez. Teď už je to paráda a už jen poslouchám čopráky jak nadávaj že je bolí kostrč a nohy a při tom si vozí křeslo s obýváku s sebou.

Namontoval jsem padáky, gipro ,opravil gear position senzor, dal zrcátka co je v nich aspoň něco vidět. Zavařil poškrábané kapotáže stříknul lak a polepy. No a teď už jen klasika filtry oleje destičky apod.
V zimě udělám ventily a řetězovku.

Motorka jede bez škytnutí 250km/h není problém. Poznal jsem super lidi co jsou ujetý do motorek jako já a to je myslím asi největší +.
Tak zase za rok.

18.5.2016 takže řetězovku jsem udělal dříve byla asi už více vytahana než se zdalo. Taky nove originalní přední destičky Tokico SUZUKI.

video12
video12 napsal 05.06.16 v 20:19 10b.

jiřikgsr
jiřikgsr napsal 10.11.15 v 15:38 10b.

Je to klasický sršeň Vychytaná suprovní motorka,Ať to lítá

BigSexi
BigSexi napsal 02.05.15 v 20:56