Honda CBR 600F (2002)

Vlastník Petaja
Vloženo 23.4.2015
Aktualizováno 23.4.2015

Těším se na černou Cebrečku, jak si spolu užijme krásného počasí a jízdy v zatáčkách :)

Suzuki SV 650S: chtěla jsem novější ročník, ale nakonec se rozhodla zkusit 4vál

První dojmy - Už při prvním svezení jsem cítila ten markantní rozdíl mezi 2válem a 4válem. Jsem zvědavá, co najdu dalšího.

Motorku bych doporučil pro - ženy, chlapi, sporťáky, adrenalisty, ti co rádi rychle

Nejprve jsem chtěla jen něco novějšího. SV 650S rv 2002 mi přišlo už uhrané a navíc jsme si na sebe už dost zvykly a nevěděla jsem, čím by mě mohla překvapit. Tak jela na výlet za novým majitelem. Zvažovala jsem novější sv a nakonec se přece jen obrátila na Hondu, která mě vždycky přitahovala. Nevím proč, prostě od mala, když jsem ji viděla, tak se ve mě rozbušilo tehdy ještě netušené srdce motorkářky. Narazila jsem na inzerát, ten nevyšel, druhý mě zklamal a na třetí jsem narazila jen tak náááhodou. A bylo rozhodnuto. Od včeřejška je doma a já se nemůžu dočkat, až vyzkouším, co mi nabídne. Zatím jsem za prvních ujetých 100 km nepřišla na žádnou vadu. Vše hraje jak má... Uvidíme za pár dní a pár kilometrech. Už budu konečně moct srovnávat.

_Higen
_Higen napsal 17.04.16 v 18:11 10b.

Pěkná

milanrg
milanrg napsal 24.06.15 v 15:42 8b.

pekna

hu100bar
hu100bar napsal 30.04.15 v 15:12 10b.

moc pěkná

Petaja